Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisaliśmy misję Bankowość, stara amerykańska sztuka (Banking, the Old American Art). To skok na bank, który planuje gang, aby w końcu zasłużenie odpocząć. Dowiecie się jak wygląda przebieg akcji i co zrobić, aby uzyskać jak najlepsze zakończenie tej misji.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Bankowość, stara amerykańska sztuka. Gang szykuje się do ostatniego skoku, żeby zdobyć pieniądze na ucieczkę i emeryturę za granicą. Niestety, sprawy szybko przyjmują niezwykle dramatyczny przebieg...

Uwaga! Przed przystąpieniem do zadania warto wykonać misje poboczne: Bracia i siostry, wszyscy razem i Ojcostwo i inne marzenia - po ukończeniu rozdziału 4 nie będzie można ukończyć tych misji!

Jak odblokować misję: Po ukończeniu poprzednich misji wątku głównego w rozdziale 4 - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu poprzednich misji wątku głównego w rozdziale 4.

Opis przejścia misji: Spotkach się z Dutchem w posiadłości i z resztą gangu ruszcie na napad. Po scenkach, dotrzesz do środka - zmuś bankiera do otworzenia skarbca. Musisz teraz otworzyć sejf, poprawna kolejność to:

  • 19 - 72 - 54

Aby zdobyć złoty medal w misji, musisz otworzyć sejf, nie popełniając przy tym żadnych błędów. Innymi słowy, gdy zbliżysz się do docelowej liczby, powoli kręć gałką, by nie przeskoczyć za daleko.

Po wstawce, okaże się, że stróże prawa już na was czekali - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wstawce, okaże się, że stróże prawa już na was czekali. Hosea ginie - walcz z wielką falą wrogów. Niestety, nie macie najmniejszych szans wyjść cało z tej strzelaniny. Idź do Dutcha i zabierz od niego dynamit. Umieść go na wskazanej ścianie, odejdź kawałek i strzel w ładunek.

Idź drabinami na górę budynku - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź drabinami na górę budynku. Podejdź do barierki i strzelaj do wrogów - masz całkiem niezłą pozycję, by zabić wielu przeciwników i zagwarantować sobie złoty medal. Gdy dołącza do ciebie twoi kompani, idź za nimi. Niestety, Lenny zginie w wymianie ognia.

Idź za Dutchem i resztą ekipy - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Idź za Dutchem i resztą ekipy. W końcu dotrzecie do opuszczonego domostwa, gdzie przeczekacie do wieczoru.

Wieczorem, idź za gangiem i schowaj się za tramwajem - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wieczorem, idź za gangiem i schowaj się za tramwajem. Następnie idź za Dutchem i wejdź do środka pojazdu. Idź przez kolejne przedziały, a gdy usłyszycie, że nadchodzi strażnik, skryj się za siedzeniem.

Wyjdź z tramwaju i idź za Dutchem - Red Dead Redemption 2: Bankowość, stara amerykańska sztuka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyjdź z tramwaju i idź za Dutchem. Twój kompan wpadnie na pomysł, jak odwrócić uwagę strażników. Idź za podświetlone skrzynie i zagwiżdż, by skupić na siebie uwagę stróżów prawa. Gdy zaczną się do ciebie zbliżać, miń ich z drugiej strony ładunków i wróć do gangu.

Gdy Charles odwróci uwagę strażników, biegnijcie na łódź. Uff, po tej intensywnej misji, rozdział 4 gry RDR2 dobiega do końca. Czas na zmianę lokacji i odwiedziny malowniczej wyspy Guarma!

Jak zdobyć złoty medal w Bankowosć, stara amerykańska sztuka?

  1. Otwórz sejf, nie popełniając żadnych błędów - W powyższym opisie znajdziesz m.in. właściwą kombinację do sejfu.
  2. Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej - To dość trudne zadanie, zważywszy na ilość wrogów. Postaw na rewolwer.
  3. Oddaj 25 celnych strzałów w głowę - Choć wrogów jest naprawdę wiele, to trudno będzie ci zdobyć aż 25 trafień w głowę. Nie spiesz się z wykonywaniem kolejnych poleceń i staraj się zabić jak najwięcej wrogów.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.