Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zemsta smakuje najlepiej - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisaliśmy misję Zemsta smakuje najlepiej (Revenge is a Dish Best Eaten). To atak na posiadłość Brontego, który dokonuje cały gang w zamian za zasadzkę z zadania Miejsce przyjemności.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Zemsta smakuje najlepiej. Dutcha i reszta gangu przeprowadzają atak na posiadłość Brontego, by zemścić się za zasadzkę na stacji tramwajowej.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Wiejskie marzenia - Red Dead Redemption 2: Zemsta smakuje najlepiej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Wiejskie marzenia".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z gangiem niedaleko chatki Thomasa. Idź cały czas za Johnem, aż natkniecie się na dwóch strażników. W tym momencie możesz rozpocząć strzelaninę - namierz wrogów i strzel im w głowę. Przed tobą sporo walki, nim dotrzesz do środka posiadłości.

Gdy przełamiesz opór wrogów, wejdź do środka - Red Dead Redemption 2: Zemsta smakuje najlepiej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy przełamiesz opór wrogów, wejdź do środka. Wyczyść parter ze strażników i wejdź na górę. Musisz odnaleźć Brontego - znajdziesz go w środkowym pokoju. Nie spiesz się jednak - by wypełnić dodatkowy cel misji, odwiedź dwa poboczne pokoje i zabij tamtejszych wrogów.

Ogłusz Angelo, podnieś go i zejdź z nim na dół - Red Dead Redemption 2: Zemsta smakuje najlepiej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ogłusz Angelo, podnieś go i zejdź z nim na dół. Idź cały czas za Dutchem i resztą gangu. Strzelaj we wrogów, jednak uważaj, gdyż nie możesz korzystać z osłon. Na szczęście, wrogowie wyraźnie będą unikali strzelania do ciebie. Postaraj się jak najszybciej dotrzeć do łódki, by zdobyć złoty medal.

Po wszystkim, zobaczysz scenkę i misja dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Zemsta smakuje najlepiej?

  1. Przeszukaj wszystkie pomieszczenia w posiadłości Brontego - Sprawdź wszystkie pokoje na parterze. Bronte jest na górze, w środkowym pokoju - nim ruszysz po niego, sprawdź dwie poboczne odnogi.
  2. Zanieś Brontego na łódkę w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - Musisz spieszyć się. Idź cały czas przed siebie i szybko eliminuj wrogów.
  3. Oddaj 20 celnych strzałów w głowę - Klasyczny cel w RDR2 - musisz dbać o to, by zdobyć sporo headshotów.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.