Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Raj w końcu opuszczony - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Przed opuszczeniem statku w Red Dead Redemption 2 musicie jeszcze uratować kapitana, który doprowadzi Was na nowo do Ameryki. Opisaliśmy jak wykonać zadanie Raj w końcu opuszczony (Paradise Mercifully Departed) tak, aby zdobyć złoty medal.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Raj w końcu opuszczony. Aby opuścić wyspę, Arthur i gang muszą zniszczyć stanowiska dział na wybrzeżu oraz uratować kapitana statku.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Piekło nie zna takiej furii - Red Dead Redemption 2: Raj w końcu opuszczony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Piekło nie zna takiej furii".

Opis przejścia misji: Na początku, biegnij za swoimi towarzyszami. Gdy dotrzesz do strażników, zbliż się do tego po lewej stronie i go po cichu zabij. Następnie podłóż materiały wybuchowe pod armatę.

Od tej pory, czeka cię walka ze strażnikami, którzy zostali zaalarmowani eksplozją - Red Dead Redemption 2: Raj w końcu opuszczony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Od tej pory, czeka cię walka ze strażnikami, którzy zostali zaalarmowani eksplozją. Strzelaj we wrogów i staraj się zaliczyć jak najwięcej trafień w głowę. Poczekaj, aż Micah zniszczy kolejne armaty i biegnij w kierunku chatek.

Zabij wszystkich przeciwników na zewnątrz i biegnij do budynku - Red Dead Redemption 2: Raj w końcu opuszczony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zabij wszystkich przeciwników na zewnątrz i biegnij do budynku. Czeka cię teraz interaktywna scenka - poczekaj cierpliwie, aż dialog zakończy się, a następnie w stosownym momencie spójrz na kapitana i kopnij w jego kierunku karabin.

Po scenkach, biegnij za kompanami i zabijaj kolejnych wrogów - Red Dead Redemption 2: Raj w końcu opuszczony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, biegnij za kompanami i zabijaj kolejnych wrogów. Warto się spieszyć, gdyż masz mało czasu, by uciec z kapitanem na statek. Gdy dotrzesz do ruin, uważaj na ataki Fussara, a następnie zbliż się do armaty i wymierz nią we wroga. Po oddaniu strzału, zabijesz despotę, a misja zakończy się sukcesem. To koniec twojej przygody na Guarma.

Jak zdobyć złoty medal w misji Raj w końcu opuszczony?

  • Wyeliminuj po cichu 2 pierwszych strażników - Na początku misji, zbliż się do pierwszego wroga i zabij go z pomocą noża.
  • Odeskortuj kapitana na statek w czasie poniżej 1 minuty i 45 sekund - Po scence w chatce, trzymaj się cały czas blisko swoich towarzyszy, biegnij przed siebie i szybko zabijaj wrogów. Nie masz czasu na postoje!
  • Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut i 45 sekund - Masz dość mało czasu, by ukończyć zadanie na złoto. Musisz być bardzo agresywny, szybko zabijać wrogów i pędzić przed siebie.
  • Oddaj 25 celnych strzałów w głowę - Klasyczny cel, jak w wielu misjach RDR2.