Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Radosny, energiczny chłopiec - opis przejścia, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie dostępne w grze Red Dead Redemption 2 Radosny, energiczny chłopiec (A Bright Bouncing Boy) jest niezwykle wymagające czasowo. Wykonuje się je zarówno Arthurem, jak i Johnem. Prowadzi ono do powstania ciekawego easter egga.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Radosny, energiczny chłopiec to tytuł jednego z bardziej rozbudowanych, kilkuczęściowych pobocznych zadań gry Red Dead Redemption 2. W trakcie rozgrywania kolejnych części tej misji główny bohater pomaga profesorowi Marko Dragicowi w przeprowadzanych przez niego eksperymentach.

Pierwsze spotkanie z Marko Dragicem

Do pierwszego spotkania z profesorem może dojść po tym jak awansujesz dostatecznie w czwartym rozdziale gry - Red Dead Redemption 2: Radosny, energiczny chłopiec - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Do pierwszego spotkania z profesorem może dojść po tym jak awansujesz dostatecznie w czwartym rozdziale gry. Znacznik informujący o możliwości spotkania się z nim pojawi się przy małym stawie w mieście Saint Denis.

W pierwszej części misji Arthur dwukrotnie musi przejąć sterowanie nad zdalnie kontrolowaną miniaturową łodzią podwodną - Red Dead Redemption 2: Radosny, energiczny chłopiec - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W pierwszej części misji Arthur dwukrotnie musi przejąć sterowanie nad zdalnie kontrolowaną miniaturową łodzią podwodną. Przyciski sterowania wyświetlane są w prawym dolnym rogu ekranu - możesz sterować w lewo i prawo, a także przyśpieszać, zwalniać i włączać "wsteczny bieg".

W trakcie kontrolowania łodzi podwodnej unikaj zbliżania się do min, albowiem działają jak magnes i mogą nagle zacząć zbliżać się do łodzi. Twoim zadaniem jest zatapianie miniaturowych statków - posyłaj w ich stronę torpedy. Pamiętaj o tym żeby zawsze zachować bezpieczną odległość od miejsca zniszczenia statku. Po zatopieniu wszystkich okrętów powróć do przystani.

Drugie wyzwanie z użyciem łodzi podwodnej jest nieco trudniejsze - musisz zatopić oznaczone łódki zanim dotrą na drugi koniec stawu - Red Dead Redemption 2: Radosny, energiczny chłopiec - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Drugie wyzwanie z użyciem łodzi podwodnej jest nieco trudniejsze - musisz zatopić oznaczone łódki zanim dotrą na drugi koniec stawu. Podczas wypuszczania torped bierz poprawkę na to, że cele znajdują się w ruchu. Ponownie uważaj na miny oraz żeby nie znaleźć się zbyt blisko niszczonych łodzi. Po tym jak je wszystkie zniszczysz powróć do "portu".

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie