Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Bandyci z Zachodu - solucja, opis przejścia Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 pierwsza zadanie dostępne w grze Bandyci z Zachodu (Outlaws from the West). W nim poznacie swojego bohatera i zaatakujecie ranczo Adlerów.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Bandyci z Zachodu to tytuł pierwszej misji głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. W ramach rozgrywania tej misji członkowie gangu, w skład którego wchodzi główny bohater Arthur Morgan, odwiedzają Ranczo Adlerów w poszukiwaniu zapasów. Nie jest to trudna misja, aczkolwiek nasz opis przejścia dokładnie omawia wszystkie jej kroki. W misji tej zapoznasz się z podstawami staczania walk z użyciem broni palnej oraz na pięści.

Jak odblokować misję: Automatycznie po rozpoczęciu gry - Red Dead Redemption 2: Bandyci z Zachodu - solucja, opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Automatycznie po rozpoczęciu gry.

Opis przejścia misji: Wyrusz konno za Dutchem. To liniowa przeprawa, w trakcie której nie zatrzymuj się ani nie zbaczaj z trasy podróży. Do grupy dołączy Micah. Możesz porozmawiać z nim podczas podróży (przytrzymaj przycisk rozmowy i wybierz jedną z opcji dialogowych), ale jest to opcjonalne.

Po dotarciu do rancza Adlerów zejdź z konia i skryj się w szopie po lewej stronie. Zaczekaj aż Dutch przywita się z mieszkańcami rancza. To członkowie wrogiego gangu O'Driscoll Boys i powinieneś zaatakować ich zanim zwrócą się przeciw Dutchowi. Podczas walk najlepiej nie wychodzić zza zasłony i ostrzeliwać tych wrogów, którzy wychylą się z ukrycia lub znajdą na otwartej przestrzeni.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie