Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Trudna sztuka konwersacji - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie z gry Red Dead Redemption 2 Trudna sztuka konwersacji (The Fine Art of Conversation) dotyczy pułkownika Favoursa i Padającego Deszczu. Opisaliśmy, co dokładnie należy zrobić i jak poradzić sobie z utrudnieniami, które mogą nastąpić w trakcie wykonywania misji.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz opis przejścia misji Trudna sztuka konwersacji. Arthur bierze udział w spotkaniu pułkownika Favoursa i Padającego Deszczu, podczas którego wódź ma nadzieję na wynegocjowanie pokoju.

Uwaga!: Przed rozpoczęciem zadania warto wykonać misję poboczną "O ludziach i aniołach" (Of Men and Angels), gdyż będzie ona później zablokowana!

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Honor wśród złodziei - Red Dead Redemption 2: Trudna sztuka konwersacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Honor wśród złodziei".

Opis przejścia misji: Po rozmowie z Trelawnym, pojawi się wódz, który poprosi cię o wzięcie udziału w rozmowach pokojowych. Udaj się na spotkanie i posłuchaj rozmów, a gdy Arthur gorzej się poczuje - podsłuchaj w namiocie rozmowy dwóch strażników.

Po scenkach, idź ze strażnikiem w stronę koni - Red Dead Redemption 2: Trudna sztuka konwersacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, idź ze strażnikiem w stronę koni. Rozpoczniesz ucieczkę z obozu - strzelaj we wrogich żołnierzy. Postaraj się przy tym zabić przynajmniej jednego konia, by ukończyć dodatkowe wyzwanie w misji.

Gdy Kapitan Monroe upadnie, zejdź z konia i walcz z wrogami, chowając się za przeszkodami - Red Dead Redemption 2: Trudna sztuka konwersacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy Kapitan Monroe upadnie, zejdź z konia i walcz z wrogami, chowając się za przeszkodami. Gdy zabijesz wszystkich, wracaj na swojego konia i wraz z Monroe kontynuujcie ucieczkę. Czeka cię walka z niedobitkami wroga, którzy wciąż będą was ścigać.

W końcu pozostaniecie sami. Odwieź kapitana na pociąg - po scenkach, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Trudna sztuka konwersacji?

  1. Zabij konia ścigającego cię jeźdźca podczas ucieczki - Postaraj się zastrzelić przynajmniej jednego konia, gdy będziesz uciekał przed stróżami prawa.
  2. Ukończ misję w czasie poniżej 9 minut i 30 sekund - Musisz sprawnie uciekać i jednocześnie bronić się przed wrogami.
  3. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 75% - Klasyczne wyzwanie w misjach RDR2.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.