Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Esteban Cortez - Misje ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Po dotarciu do Tumbleweed w RDR2 otrzymacie misję dotyczącą Estebana. Poszukiwany jest żywy bądź martwy. Za dostarczenie jego bądź jego zwłok otrzymacie 65 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Estebana Corteza. Należy zlokalizować tę osobę i pojmać ją żywcem lub zastrzelić i dostarczyć jej ciało. Nasz opis przejścia informuje jak odblokować misję łowcy nagród, gdzie ukrywa się Esteban Cortez oraz jak rozprawić się z nim i z członkami jego gangu.

To drugi kontrakt łowcy nagród odblokowywany w miasteczku Tumbleweed - Red Dead Redemption 2: Esteban Cortez - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

To drugi kontrakt łowcy nagród odblokowywany w miasteczku Tumbleweed. Pojawi się on na tablicy ogłoszeniowej jakiś czas po złapaniu Joaquina Arroyo. Zajrzyj na poprzednią stronę naszego poradnika jeśli potrzebujesz informacji gdzie znajduje się Tumbleweed (dla przypomnienia jest to zachodni kraniec stanu New Austin).

Po zerwaniu plakatu wysłuchaj rozmowy z szeryfem, który podzieli się informacjami na temat kryjówki gangu. Wyrusz do lokacji Gaptooth Breach na południowy-zachód od miasta. Zlokalizuj wejście do kopalni. Możesz śmiało ostrzelać wszystkich stojących w okolicy bandytów, bo nie ma wśród nich Corteza.

Po oczyszczeniu okolicy wejdź do kopalni - Red Dead Redemption 2: Esteban Cortez - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po oczyszczeniu okolicy wejdź do kopalni. Powoli przemieszczaj się, bo z ukrycia będą wyskakiwali kolejni przeciwnicy. Najlepiej zabijać ich z użyciem strzelby. Cortez ukrywa się na samym końcu głównego korytarza kopalni. Najłatwiej jest go po prostu zabić. Jeśli chcesz za wszelką cenę pojmać go żywcem to postaraj się do niego trochę zbliżyć, postrzelić go w nogę i następnie szybko do niego dobiec zanim wznowi swoje ataki.

Powróć z Cortezem na powierzchnię - Red Dead Redemption 2: Esteban Cortez - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Powróć z Cortezem na powierzchnię. Jeszcze przed oddaleniem się od kryjówki bandytów na skałach nad kopalnią pojawi się niespodziewanie kilku nowych wrogo nastawionych jeźdźców. Upuść Corteza i schowaj się szybko za zasłoną. Do zabicia bandytów najlepiej użyć karabinu w połączeniu z Zabójczą precyzją. Umieść żywego lub martwego Corteza na wierzchowcu bohatera. Dostarcz Corteza do aresztu w Tumbleweed i odbierz nagrodę od szeryfa - 65 dolarów.