Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Koło - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Koło (The Wheel) to początek epilogu. Czas kierować Johnem. Wydarzenia dzieją się kilka lat po ucieczce Dutcha. Abigail i John szukają pracy w mieście Strawberry.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

W tym rozdziale naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz opis misji Koło. Kilka lat po ucieczce od Dutcha i gangu John, Abigail i Jack szukają pracy w mieście Strawberry.

Jak odblokować misję: Misja automatycznie rozpocznie się po zakończeniu zadania Krew, śmierć i odkupienie - Red Dead Redemption 2: Koło - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Misja automatycznie rozpocznie się po zakończeniu zadania "Krew, śmierć i odkupienie".

Opis przejścia misji: Czas na zwolnienie akcji i rozpoczęcie epilogów, które stanowią pomost między wydarzeniami RDR, a RDR2. Jedź wozem do Strawberry, wejdź do sklepu i zapytaj o pracę. Następnie, powiadom Abigail o dobrej nowinie. Wróć do wozu i jedź na farmę - postaraj się jechać na tyle spokojnie, by nie wpaść na żadne przeszkody i nie zgubić cennych skrzyń z ładunkiem.

Gdy dotrzesz na farmę, czeka cię scenka z udziałem tutejszych zbirów - Red Dead Redemption 2: Koło - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy dotrzesz na farmę, czeka cię scenka z udziałem tutejszych zbirów. Wsiądź na konia i pędź za swoim wozem. Zbliż się do wozu na tyle, by móc na niego wskoczyć - John zajmie się resztą. Po uporaniu się z opryszkami, wróć na farmę, a misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Koło?

  • Dotrzyj do rancza Pronghorn nie gubiąc żadnych zapasów - Zadanie jest proste i zgubić cię może tylko nadmierny pośpiech. Jedź umiarkowaną prędkością, trzymaj się drogi, a spokojnie wykonasz ten cel.
  • Odzyskaj skradziony wóz w czasie poniżej 1 minuty - Musisz szybko pognać koniem do wozu, wskoczyć na niego i wrócić do farmy w wyznaczonym czasie.