Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Uroki cywilizacji - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 opisaliśmy misję Uroki cywilizacji (The Joys of Civilization). To ciąg dalszy opisu poszukiwania zaginionego Jacka. Tym razem dotrzecie do Saint Denis, aby zdobyć więcej informacji o chłopcu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Uroki cywilizacji. Arthur wraz z gangiem zmienili lokację swojej siedziby - czas zwiedzić okoliczne miasto, Saint Denis i szukać informacji o zaginionym Jacku.

Jak odblokować misję: Zadanie będzie dostępne od początku nowego rozdziału - Red Dead Redemption 2: Uroki cywilizacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Zadanie będzie dostępne od początku nowego rozdziału.

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Dutchem niedaleko Bastille Saloon. Wejdź do środka i zamów whiskey u barmana. Po rozmowie, podejdzie do ciebie podejrzany człowiek - pomów z nim, a dowiesz się gdzie poszukać informacji o Angelo Bronte.

Udaj się we wskazane miejsce, pomów z dziećmi, a następnie idź za nimi - Red Dead Redemption 2: Uroki cywilizacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Udaj się we wskazane miejsce, pomów z dziećmi, a następnie idź za nimi. Zostaniesz okradziony - biegnij za chłopakiem, który wsiądzie tramwaju. Gdy w końcu z niego wysiądzie, wbiegnie w alejkę. Idź za nim, przechodząc przez kamienny łuk.

Kontynuuj pogoń - dotrzesz do zamkniętej, metalowej bramki - Red Dead Redemption 2: Uroki cywilizacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kontynuuj pogoń - dotrzesz do zamkniętej, metalowej bramki. Spróbuj ją otworzyć, a następnie skorzystaj z kopniaka, by odsłonić dalsze przejście. Biegnij schodami do góry i goń chłopaka po dachu.

W końcu dotrzesz do targu - jeśli wcześniej nie złapałeś młodzieńca, to odnajdziesz go blisko jednego ze straganów - Red Dead Redemption 2: Uroki cywilizacji - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W końcu dotrzesz do targu - jeśli wcześniej nie złapałeś młodzieńca, to odnajdziesz go blisko jednego ze straganów. Gdy wciąż będziesz go szukał, dotrzesz do siedziby szajki nieletnich - po rozmowie uda ci się odzyskać swoje pieniądze. Udaj się teraz do Dutcha i pomów z nim, a zakończysz zadanie.

Jak zdobyć złoty medal w misji Uroki cywilizacji?

  • Dogoń dzieciaka, zanim dotrze na targ - Za pierwszym razem dość trudno uporać się z tym zadaniem. Najlepiej porwać konia i ścigać chłopaka, gdy ten będzie jechał tramwajem. Następnie szybko gnaj do kamiennego łuku i złap go, nim ten ucieknie dalej.
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 30 sekund - Jeśli złapiesz chłopaka, spokojnie wyrobisz się w czasie.