Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Proste przyjemności - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuję zadanie Proste przyjemności (Simple Pleasures), w którym otrzymacie nową, bezpieczną pracę. Pod fałszywym imieniem "Jim Milton", John znajduje pracę jako pomocnik na ranczu Pronghorn.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższa strona naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Proste przyjemności. Posługując się fałszywym imieniem "Jim Milton", John znajduje pracę jako pomocnik na ranczu Pronghorn.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Koło - Red Dead Redemption 2: Proste przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Koło".

Opis przejścia misji: Po scence, idź za Abem - to mocno narracyjna sekwencja, która wprowadzi cię w sytuacje na ranczu. Po pewnym czasie, dotrzesz do stodoły z krowami - twoim zadaniem jest wydoić krowy, co łatwo osiągniesz, korzystając z obu gałek analogicznych.

Po wszystkich, idź do kolejnej stajni - tym razem twoim zadaniem jest pozbierać nawóz - Red Dead Redemption 2: Proste przyjemności - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wszystkich, idź do kolejnej stajni - tym razem twoim zadaniem jest pozbierać nawóz. Podnieś widły i zabierz się do zbierania kolejnych porcji ekskrementów. Gdy uporasz się z wszystkimi zadaniami, wracaj do Abigail.

Jak zdobyć złoty medal w misji Proste przyjemności?

  • Napełnij wiadro z mlekiem w czasie poniżej 10 sekund - szybki ruch gałek analogicznych w dół błyskawicznie umożliwi ci napełnienie wiadra z mlekiem.
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 15 sekund - Musisz być sprawny i błyskawicznie napełnić wiadro z mlekiem i zebrać nawóz.