Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ojcostwo dla opornych - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję Ojcostwo dla opornych (Fatherhood, for Idiots), w której John próbuje radzić sobie z życiem. Zabiera Jacka do Strawberry, aby odebrać przesyłkę dla Abigail.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na poniższej stronie solucji do gry Red Dead Redemption 2, odnajdziesz opis przejścia misji Ojcostwo dla opornych. John próbuje pogodzić ojcostwo ze swoimi różnymi tożsamościami. Zabiera Jacka do Strawberry, aby odebrać przesyłkę dla Abigail.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Stare nawyki - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo dla opornych - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Stare nawyki".

Opis przejścia misji: Po scenkach, jedź z Jackiem do miasta. Gdy dotrzesz na miejsce, wejdź na pocztę i odbierz przesyłkę dla Abigail. Wracaj z chłopcem na ranczo, a po drodze dostrzeżecie kilku opryszków. Po scence, skorzystaj z Zabójczej precyzji i zabij wszystkich za jednym zamachem.

Wracaj z Jackiem na ranczo - aby zdobyć złoty medal, musisz uwinąć się w czasie 1 minuty i 30 sekund - Red Dead Redemption 2: Ojcostwo dla opornych - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wracaj z Jackiem na ranczo - aby zdobyć złoty medal, musisz uwinąć się w czasie 1 minuty i 30 sekund. Staraj się więc pospieszać konie i w miarę możliwości skracaj sobie drogę, jednak unikaj jazdy przez las, gdyż wóz zaklinuje się.

Jak zdobyć złoty medal w Ojcostwo dla opornych?

  • Zabij wszystkich trzech wrogów używając Zabójczej precyzji - To dość łatwe zadanie, które nie wymaga szczegółowych opisów.
  • Wróć na ranczo po konfrontacji z łowcami w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund. Podobnie jak w wielu podobnych misjach w RDR2, musisz naprawdę sprawnie uwinąć się z powrotem, by wyrobić się w czasie.