Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ulotna radość - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 dostępny jest opis zadania Ulotna radość (Fleeting Joy), w którym stoczycie kolejną walkę. Tym razem zjawiają się pinkertoni z Miltonem, a wy musicie ich powstrzymać.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ta strona naszego poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Ulotna radość. Arthur odnajduje pozostałych członków gangu w Lakay. Niestety, radość nie trwa długo, gdyż zjawiają się pinkertoni z Miltonem i atakują obóz.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Drogi wujku Tacitusie - Red Dead Redemption 2: Ulotna radość - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Drogi wujku Tacitusie".

Opis przejścia misji: Po ataku, czołgaj się i idź za Sadie. Gdy dotrzecie ukrytym przejście do drugiej chatki, Arthur wpadnie w szał i rozpoczniesz automatyczną sekwencję Zabójczej precyzji. Namierz i zabij przynajmniej dwóch pintertonów, w tym operatora karabinu maszynowego.

Zabij niedobitków i biegnij za Sadie - Red Dead Redemption 2: Ulotna radość - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zabij niedobitków i biegnij za Sadie. Wspólnie zabijcie wrogów - wkrótce jednak będziesz musiał się wrócić do działka Gatling. Przejmij na nim kontrolę i rozpraw się z wielką falą przeciwników. Masz gigantyczną przewagę ogniową nad wrogami, więc szybko odeprzesz natarcie i zakończysz misję

Jak zdobyć złoty medal w misji Ulotna radość?

  • Zabij 2 pinkertonów podczas zasadzki z Zabójczą precyzją - Sekwencja jest automatyczna. Namierz przynajmniej dwóch wrogów i ich zabij.
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę z kartaczownicy Gatlinga - Mimo tego, że posiadasz potężną broń, która dosłownie szatkuje wrogów, staraj się celować w głowy przeciwników.
  • Osiągnij co najmniej 70% celności kartaczownicą Gatlinga - Strzelaj krótkimi seriami we wrogów.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.