Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Amerykanie odpoczywają - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje wizytę w saloonie, wszystkie jej konsekwencję oraz walkę. Dzięki informacjom na niej zawartym dowiecie się, jak zdobyć złoty medal za wykonanie misji Amerykanie odpoczywają (Americans At Rest).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Amerykanie odpoczywają to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. Misja zakłada wizytę w saloonie, która przemienia się w ogromną bójkę. Należy pokonać na pięści kilka osób, w tym silniejszego Tommy'ego.

Jak odblokować misję: Spotkanie się z Javierem Escuellą w saloonie w miasteczku Valentine - Red Dead Redemption 2: Amerykanie odpoczywają - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Spotkanie się z Javierem Escuellą w saloonie w miasteczku Valentine.

Opis przejścia misji: Po obejrzeniu scenki ze spotkania w saloonie rozpocznie się bójka, która jest jednocześnie samouczkiem z bardziej zaawansowanych ruchów w walce wręcz. Możesz wykonywać uniki (wciśnij przycisk) oraz bloki (przytrzymaj ten sam przycisk). Jeden z przeciwników powinien ponadto złapać od tyłu bohatera. Wciskaj rytmicznie wskazany przycisk żeby się oswobodzić.

Postaraj się szybko ruszyć na ratunek atakowanemu Javierowi gdy tylko otrzymasz informację, że potrzebuje pomocy (powyższy obrazek).

Druga część misji rozegra się na zewnątrz saloonu i do pokonania jest silniejszy Tommy - Red Dead Redemption 2: Amerykanie odpoczywają - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Druga część misji rozegra się na zewnątrz saloonu i do pokonania jest silniejszy Tommy. Nie próbuj wyprowadzać samych zwykłych ataków, bo może on łatwo ich unikać lub wyprowadzić własne (silne) kontrataki. Zamiast tego staraj się polegać na unikach i blokach i dopiero po każdej udanej tego typu akcji wyprowadzaj kilka własnych ciosów, które powinny dosięgnąć Tommy'ego. Jeśli zostaniesz złapany lub powalony na ziemię to szybko wciskaj przycisk oswobodzenia się. Zacznij uderzać pięściami Tommy'ego gdy to on wyląduje na ziemi. Pokonanie Tommy'ego zakończy tę dość krótką misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Amerykanie odpoczywają?

  1. Ocal Javiera w czasie poniżej 15 sekund - Moment, w którym trzeba uratować Javiera, pokazuje pierwszy obrazek naszej solucji. Jak najszybciej dotrzyj do niego i zaatakuj siłującą się z nim osobę.
  2. Pokonaj Tommy'ego w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - W trakcie pojedynku z Tommym staraj się pozostawić blisko niego i prowokować go w ten sposób do ataków, które można zablokować. Nie możesz sobie też pozwolić na zbyt wiele nieudanych własnych akcji, które nie zakończą się otrzymaniem obrażeń przez Tommy'ego.