Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Żegnaj, drogi przyjacielu - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Opis na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 dotyczy zadania Żegnaj, drogi przyjacielu (Goodbye, Dear Friend), w którym Colm O'Driscoll zostaje aresztowany, Sadie, Arthur i Dutch jadą do Saint Denis, by zobaczyć jego egzekucję.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz solucję misji Żegnaj, drogi przyjacielu. Gdy Colm O'Driscoll zostaje aresztowany, Sadie, Arthur i Dutch jadą do Saint Denis, by zobaczyć jego egzekucję.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Gniew wyzwolony - Red Dead Redemption 2: Żegnaj, drogi przyjacielu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Gniew wyzwolony".

Opis przejścia misji: Spotkaj się z Sadie i Dutchem w Saint Denis. Po scence, idź za nimi na miejsce egzekucji. Następnie, idź za Dutchem i podsłuchajcie rozmowę bandytów. Biegnij teraz schodami na górę, przejdź korytarzem, miń kobietę w czerwonej sukni i biegnij na kolejne piętro.

Przejdź przez uchylone drzwi, skręć w prawo i przejdź po dachu dalej - Red Dead Redemption 2: Żegnaj, drogi przyjacielu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Przejdź przez uchylone drzwi, skręć w prawo i przejdź po dachu dalej.

Po krótkim marszu, dotrzesz do budynku z torbą - zbliż się do niej, a zostaniesz zaatakowany przez członka gangu Odriscoll - Red Dead Redemption 2: Żegnaj, drogi przyjacielu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po krótkim marszu, dotrzesz do budynku z torbą - zbliż się do niej, a zostaniesz zaatakowany przez członka gangu O'driscoll. Obroń się przed atakiem nożem i pokonaj wroga w walce wręcz. Podnieś teraz karabin z lunetą i obserwuj egzekucję Colma.

Po scenkach, będziesz zmuszony osłaniać Sadie i Dutcha - Red Dead Redemption 2: Żegnaj, drogi przyjacielu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scenkach, będziesz zmuszony osłaniać Sadie i Dutcha. Namierzaj kolejnych członków gangu i zabijaj ich. Jeśli będziesz miał problem z namierzeniem przeciwników, zwróć uwagę, w którą stronę strzelają twoi towarzysze. Gdy zabijesz wszystkich wrogów, misja zakończy się - w obozie przeczytasz natomiast pożegnalny list od Mary.

Jak zdobyć złoty medal w misji Żegnaj, drogi przyjacielu

  1. Znajdź wsparcie Colma w czasie poniżej 45 sekund - Po podsłuchaniu rozmowy gangsterów, pędź schodami na górę, następnie biegnij na kolejne piętro i przejdź dachami do siedziby wrogiego snajpera.
  2. Dokonaj 8 zabójstwo strzałami w głowę z karabinu z lunetą - W razie problemów, korzystaj z Zabójczej precyzji.
  3. Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut i 30 sekund - Klasyczne zadanie RDR2, które opiera się na zmieszczeniu się w określonym czasie.