Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zapach świeżej farby - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W zadaniu Zapach świeżej farby (The Smell of the Grease Paint) Arthur może pomóc Marjorie, które podróżuje wraz z trupą organizując przedstawienia. Za wykonanie misji możecie obejrzeć występ oraz zebrać część zysków ze sprzedaży biletów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Zapach świeżej farby to tytuł jednej z pobocznych misji w grze Red Dead Redemption 2. W zadaniu tym Arthur może dwukrotnie pomóc Marjorie, które podróżuje wraz z trupą organizując przedstawienia.

W celu rozpoczęcia misji musisz zlokalizować pokazany na obrazku znacznik pobocznego zadania - pojawi się on w saloonie w lokacji Van Horn Trading Post - Red Dead Redemption 2: Zapach świeżej farby - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W celu rozpoczęcia misji musisz zlokalizować pokazany na obrazku znacznik pobocznego zadania - pojawi się on w saloonie w lokacji Van Horn Trading Post. Jest to wschodni kraniec mapy świata. Van Horn znajduje się na północ od Saint Denis i na południe od Annesburg.

Po tym jak zagadasz w saloonie do Marjorie rozpocznie się pojedynek na pięści z Bertramem - Red Dead Redemption 2: Zapach świeżej farby - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak zagadasz w saloonie do Marjorie rozpocznie się pojedynek na pięści z Bertramem. To nieco silniejszy przeciwnik, tak więc stosuj uniki lub bloki.

W ramach drugiej części misji musisz odnaleźć Magnifico - Red Dead Redemption 2: Zapach świeżej farby - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W ramach drugiej części misji musisz odnaleźć Magnifico. Jego obozowisko zaznaczone zostanie na mapie świata - znajduje się na południowy-zachód od Van Horn.

Po krótkiej wymianie zdań Magnifico rozpocznie (długą) ucieczkę - Red Dead Redemption 2: Zapach świeżej farby - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po krótkiej wymianie zdań Magnifico rozpocznie (długą) ucieczkę. Ma ona narzucony przebieg, tak więc nie próbuj używać lassa. Podążaj za wybuchającymi różnokolorowymi fajerwerkami i w zależności od potrzeb zerkaj też na mini-mapę. Pościg zawiera kilka unikalnych momentów:

  1. musisz zbadać trzy "zasłony dymne"
  2. musisz przeszukać polanę
  3. musisz podejść do Magnifico ukrywającego się na drzewie (powyższy obrazek)

Pościg zaliczysz tuż po ominięciu przejeżdżającego pociągu. Misja dobiegnie w tym momencie końca, ALE możesz opcjonalnie wybrać się do Saint Denis i obejrzyć przedstawienie trupy Marjorie. Po zakończonym pokazie odbierz część zysków ze sprzedaży biletów.