Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Wędka - jak zdobyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Wędka jest potrzebna do łowienia ryb zwykłych i legendarnych w RDR2. Dostaniecie ją w trakcie wykonywania misji fabularnej Rybak ludzi (A Fisher of Men). Na tej stronie opisujemy dokładnie zadanie i sposób łowienia ryb.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Wędka jest obowiązkowym przedmiotem do łowienia ryb w grze Red Dead Redemption 2. Złowione ryby można następnie spożywać lub wystawiać na sprzedaż. Opcja łowienia ryb jest początkowo zablokowana (nie licząc ewentualnego zabijania ryb z użyciem broni). Na tej stronie poradnika informujemy jak pozyskać wędkę w RDR2.

Zdobycie wędki jest na szczęście proste i nie wymaga podejmowania żadnych specjalnych działań - Red Dead Redemption 2: Wędka - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zdobycie wędki jest na szczęście proste i nie wymaga podejmowania żadnych specjalnych działań. Musisz po prostu zaczekać aż gra odblokuje główne zadanie z wyprawy na ryby. Mowa tu konkretnie o głównej misji A Fisher of Men z drugiego rozdziału kampanii, której zleceniodawczynią jest Abigail Roberts przebywająca na terenie obozowiska gangu Dutcha przy Horseshoe Overlook.

Abigail poprosi głównego bohatera o nauczenie łowienia ryb jej syna Jacka - Red Dead Redemption 2: Wędka - jak zdobyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Abigail poprosi głównego bohatera o nauczenie łowienia ryb jej syna Jacka. Wędkę otrzymasz tuż po rozpoczęciu misji.

W ramach rozgrywania wspomnianego zadania możesz już złowić kilka pierwszych ryb. Od momentu zakończenia głównej misji możesz swobodnie i bez żadnych ograniczeń zajmować się wędkarstwem. Wystarczy dotrzeć do dowolnej rzeki lub zbiornika wodnego. Samo wędkowanie w grze jest oczywiście bardziej rozbudowane od tego co pokazała misja - możesz np. używać różnych przynęt oraz wyławiać różne gatunki ryb.