Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Reklama, nowa amerykańska sztuka 1-2 - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie z gry Dead Redemption 2 Reklama, nowa amerykańska sztuka I-II (Advertising, the New American Art I-II) rozpocznie się od rozmowy z Abigail. Polega ono na dotarciu do posiadłości Brainthwaite. Na miejscu rozpocznie się strzelanina, z której musicie wyjść zwycięsko.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszej solucji do Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Reklama, nowa amerykańska sztuka I-II. To dość luźna misja w RDR2, w której wcielisz się w barmana - choć rzecz jasna, nie unikniesz strzelaniny w kulminacyjnym momencie.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Destylacja po amerykańsku i Prawdziwa miłość - Red Dead Redemption 2: Reklama, nowa amerykańska sztuka 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Destylacja po amerykańsku" i "Prawdziwa miłość".

Opis przejścia misji: Pomów z Abigail w obozie, a rozpoczniesz zadanie. Udaj się do kawałek na północ, a odnajdziesz Hosea i Johna. Twoim zadaniem będzie zawieźć ich do posiadłości Brainthwaite. Przed bramą, zostaniecie przepytani przez strażników, jednak po chwili wjedziecie na teren posesji.

Po scence, czeka cię mała zmiana planów - Red Dead Redemption 2: Reklama, nowa amerykańska sztuka 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scence, czeka cię mała zmiana planów. Musisz jechać do Rhodes i zaparkować wóz przed budynkiem saloonu. Wejdź do środka - czeka cię interaktywna scenka, w której będziesz polewał alkohol spragnionym gościom.

Sielanka nie będzie trwała wiecznie i po chwili zjawi się gang Szubrawców z Lemoyne - Red Dead Redemption 2: Reklama, nowa amerykańska sztuka 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Sielanka nie będzie trwała wiecznie i po chwili zjawi się gang Szubrawców z Lemoyne. Czeka cię strzelanina - twoje położenie za barem sprzyja korzystaniu z zabójczej precyzji i celowaniu w głowy wrogów. Zadbaj o celność, by zdobyć złoty medal w misji.

Hosea wpadnie w kłopoty - biegnij na górę i zastrzel wroga, który schwytał twojego kompana - Red Dead Redemption 2: Reklama, nowa amerykańska sztuka 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Hosea wpadnie w kłopoty - biegnij na górę i zastrzel wroga, który schwytał twojego kompana. Zabij dwóch kolejnych bandytów na balkonie i zeskocz do wozu na dole. Końcówka misji, to ucieczka przed ścigającymi was łotrami. Tym razem, to nie ty kierujesz - twoim zadaniem jest bronić wozu i strzelać do wrogów. Uważaj na swoje zdrowie i ponownie bacz na celność, jeśli zależy ci na złotym medalu. W końcu uporasz się ze wszystkimi wrogami, a misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w Reklama, nowa amerykańska sztuka?

  1. Zabij 5 Szubrawców z Lemoyne strzałami w głowę - Ten cel najlepiej wykonać, gdy będziesz przebywał w saloonie. Wykorzystaj zabójczą precyzję, by szybko ukatrupić wrogów.
  2. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 90% - Musisz po prostu dbać o swoją celność. Zadanie się komplikuje pod koniec misji, gdy będziesz musiał oddawać szybkie strzały we wrogów, którzy będą was gonić.
  3. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.