Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadania z gry Red Dead Redemption 2 Amerykańscy ojcowie I-II (American Fathers I-II) dotyczą pomocy Szybującemu Orłowi przy fabryce Cornwall Kerosene & Tar. Opisaliśmy co zrobić i jak zdobyć złoty medal.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ten rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Amerykańscy ojcowie I-II. Czas pomóc Szybującemu Orłowi przy fabryce Cornwall Kerosene & Tar i zdobyć raport o zasobach ropy naftowej.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Angelo Bronte, człowiek honoru - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Angelo Bronte, człowiek honoru".

Opis przejścia misji: Pierwszy etap misji, to rozmowa z dwójką Indian w Saint Denis. Następnie, po upływie kilku godzin w czasie gry, będziesz mógł rozpocząć drugi etap zadania. Udaj się do znacznika niedaleko Citadel Rock i pomów z Szybującym Orłem (Eagle Flies). Zaraz po rozpoczęciu misji, zejdź szybko z górki i wejdź na tył wozu, gdy ten zatrzyma się przed pociągiem.

Czeka cię przejażdżka do fabryki - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Czeka cię przejażdżka do fabryki. Gdy wóz się zatrzyma, wysiądź, idź przed siebie i wejdź do budynku. Poczekaj, aż strażnik wyjdzie z hali, a drugi odwróci się - idź wtedy przed siebie i przeskocz nad rurami.

Nie zwracaj uwagi na sprzątacza - wejdź po schodach do góry - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Nie zwracaj uwagi na sprzątacza - wejdź po schodach do góry. Gdy będziesz na górze, poczekaj, aż strażnik wyjrzy przez okno i idź dalej przed siebie. Podejdź do drzwi i wejdź do gabinetu.

Przesłuchaj Danburyego i zmuś go do wręczenia ci dokumentów - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Przesłuchaj Danbury'ego i zmuś go do wręczenia ci dokumentów. Po wstawce, wyskocz przez okno, a rozpoczniesz strzelaninę.

Wrogów jest sporo, więc chowaj się za przeszkodami i strzelaj do nich - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wrogów jest sporo, więc chowaj się za przeszkodami i strzelaj do nich. Jednym z celów zdobycia złotego medalu, jest ukończenie misji z 80% celnością - musisz wiec postarać się o pewne wymiany ognia. Kieruj się do miejsca wybuchu i walcz z kolejnymi przeciwnikami.

Niedaleko cystern napotkasz Szybującego Orła - Red Dead Redemption 2: Amerykańscy ojcowie 1-2 - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niedaleko cystern napotkasz Szybującego Orła. Ucieknij z mężczyzną - wrogowie rzucą się w pościg. Musisz zabić wszystkich członków konnego pościgu, by ukończyć kolejne wyzwanie na "złoto". Gdy wyeliminujesz wrogów, misja zakończy się powodzeniem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Amerykańscy ojcowie II?

  1. Zinfiltruj fabrykę, ukrywając się na wozie - Gdy rozpoczniesz misję, prędko zejdź z górki i wskocz na tył wozu.
  2. Dotrzyj do biura Danbury'ego nie dając się zauważyć - Zostało to opisane w powyższym opisie przejścia misji.
  3. Zabij wszystkich członków konnego pościgu podczas ucieczki - Musisz się spieszyć, by twój kompan ich nie zabił za ciebie.
  4. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - Jak wiele zadań w RDR2, tak i w tym zadaniu musisz zadbać o wysoką celność.