Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona ta opisuje zadanie z gry Red Dead Redemption 2 Droga artysty (The Artist's Way), które składają się z 4 części. W każdej z nich Arthur spotyka się w mieście Saint Denis z tytułowym artystą, którym jest Charles Chatenay.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Droga artysty to tytuł kilkuczęściowej opcjonalnej misji gry Red Dead Redemption 2. W kolejnych fragmentach tego zadania Arthur spotyka się w mieście Saint Denis z tytułowym artystą, którym jest Charles Chatenay.

Pierwsza część zadania

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii - Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Znacznik tej pobocznej misji powinien pojawić się w mieście Saint Denis jakiś czas po tym jak przystąpisz do czwartego rozdziału kampanii. Spotkaj się w saloonie z Charlesem. Po tym jak Arthur postawi mu drinka dojdzie do rozmowy i otrzymasz od artysty szkic (Charles Chatenay's Sketch).

Druga część zadania

Musisz zaczekać aż w Saint Denis pojawi się nowy znacznik pozwalający na ponowne spotkanie się z Charlesem - Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz zaczekać aż w Saint Denis pojawi się nowy znacznik pozwalający na ponowne spotkanie się z Charlesem. Dotrzyj do alejki gdzie przebywają mężczyzna z bronią i Charles. Musisz zainterweniować i ocalić Charlesa. Mężczyznę z bronią uda ci się przegonić bez rozlewu krwi.

Trzecia część zadania

Ponownie zaczekaj na pojawienie się na mapie Saint Denis znacznika misji powiązanej z Charlesem - Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ponownie zaczekaj na pojawienie się na mapie Saint Denis znacznika misji powiązanej z Charlesem. W tym przypadku konieczne okaże się odwiedzenie galerii sztuki (Galerie Laurent). Po dotarciu na miejsce wyjdź po schodach na piętro i przejdź na drugi koniec sali z obrazami żeby spotkać się z artystą.

Po wyświetleniu cut-scenki rozpocznie się bójka w galerii. Pokonaj w walce na pięści kilku gości - nie powinno to być zbyt trudne. Po rozprawieniu się z nimi opuść wraz z Charlesem galerię. Podążaj za nim wąskimi uliczkami aż dotrzesz do miejsca zakończenia tej części misji.

Czwarta część zadania

Po raz kolejny odczekaj na pojawienie się znacznika misji w Saint Denis - Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po raz kolejny odczekaj na pojawienie się znacznika misji w Saint Denis. Musisz odszukać Charlesa przebranego za prostytutkę. Plan zakłada eksortowanie go w drodze na statek. Podążaj w niewielkiej odległości za Charlesem. Przebiegnij obok torowiska, którym jedzie tramwaj celem uniknięcia wykrycia. Wejdź następnie do budynku stacji kolejowej.

Po tym jak zagrożenie minie wznów podróż w stronę przystani - Red Dead Redemption 2: Droga artysty - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak zagrożenie minie wznów podróż w stronę przystani. Bohaterów zaczepi tam trzyosobowa grupa. Możesz pokonać wrogów w walce wręcz (uważaj na przeciwnika wyposażonego w nóż!) lub zastrzelić ich z broni palnej. Jeśli wybierzesz ten drugi wariant to wpędzisz się niestety w kłopoty w Saint Denis i tuż po zakończeniu misji trzeba będzie uciec stróżom prawa.

Arthur nie otrzyma od Charlesa nagrody w momencie zaliczenia misji, aczkolwiek możesz sprzedać szkic, który otrzymałeś od niego na samym początku zadania.