Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W grze Red Dead Redemption 2 zarówno Arthur, jak i John mają brodę i włosy, które rosną z każdym dniem. Z tej strony zdobędziecie informacje o tym gdzie można ogolić się i jak ściąć włosy lub zmienić fryzurę.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 pozwala dbać o wygląd bohatera i to nie tylko pod kątem jego ubioru, ale także jego fryzury oraz zarostu. Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje gdzie można ogolić się i jak ściąć włosy lub zmienić fryzurę.

1 - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Ogolić się możesz o wiele łatwiej, gdyż w obozie gangu znajduje się specjalnie przeznaczone do tego celu stanowisko - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ogolić się możesz o wiele łatwiej, gdyż w obozie gangu znajduje się specjalnie przeznaczone do tego celu "stanowisko". Odnajdziesz je obok łóżka należącego do Arthura. Ogolenie się w obozie jest bezpłatne.

Gra pozwala ustalić jak ma wyglądać na zarost na twarzy bohatera i o ile ma on zostać skrócony (suwak u dołu ekranu).

2 - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Nie możesz ściąć włosów w obozowisku - musisz w tym celu odwiedzić fryzjera - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Nie możesz ściąć włosów w obozowisku - musisz w tym celu odwiedzić fryzjera. Salony fryzjerskie odnajduje się na terenie miast w świecie gry. Przykładowego fryzjera możesz odwiedzić w mieście Valentine, w pobliże którego dociera się po awansowaniu do drugiego rozdziału gry. Siedziba fryzjera znajduje się w tym przypadku na tyłach saloonu.

3 - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Wizyta u fryzjera oferuje znacznie więcej opcji wyboru - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wizyta u fryzjera oferuje znacznie więcej opcji wyboru. Możesz oprócz ścięcia włosów zmienić fryzurę, a także zgolić zarost. Wszystkie usługi u fryzjera są odpłatne - mogą kosztować od kilku do nawet ponad 10 dolarów. W zależności od upodobań możesz jedynie lekko ściąć włosy albo np. całkowicie ogolić głowę.

Dodatkowa informacja - Jeśli za bardzo zetniesz włosy lub zarost to niektóre warianty zmiany wyglądu bohatera staną się niedostępne. Musisz wtedy zaczekać aż odrosną mu włosy i dopiero wtedy ponownie odwiedzić fryzjera.

Jeśli chcesz żeby włosy szybciej odrosły Arthurowi to możesz skorzystać ze środka na porost włosów (Hair Tonic) - przedmiot ten możesz zakupić w sklepie (za około 4 dolary) lub odnaleźć w trakcie przemierzania świata gry (np - Red Dead Redemption 2: Włosy - jak ściąć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli chcesz żeby włosy szybciej odrosły Arthurowi to możesz skorzystać ze środka na porost włosów (Hair Tonic) - przedmiot ten możesz zakupić w sklepie (za około 4 dolary) lub odnaleźć w trakcie przemierzania świata gry (np. w szafce albo po przeszukaniu zwłok przeciwnika).

Jeszcze inny przedmiot do pielęgnacji włosów to pomada (Hair Pomade), dzięki której mogą stać się one bardziej błyszczące. Także i ten specyfik możesz zakupić lub odnaleźć. Pierwsza pomada powinna też leżeć na skrzyni obok łóżka bohatera.