Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Czas ruszyć na przyjecie, na którym zdobędziecie nowe, ciekawe informacje. Opisaliśmy, jak zdobyć złoty medal w zadaniu z gry Red Dead Redemption 2 Złota klatka (Gilded Cage).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Złota klatka, to nazwa kolejnej misji w grze Red Dead Redemption 2. To interesująca misja, o spokojniejszym tempie akcji. Arthur i kilku członków gangu ruszają na oficjalne przyjęcie, w której zbierze się cała śmietanka towarzyska z miasta.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania Angelo Bronte, człowiek honoru - Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Angelo Bronte, człowiek honoru".

Opis przejścia misji: Pomów z Hosea w obozowisku, a obejrzysz scenki i wylądujesz na balu. Na początku zadania, trzymaj się swoich kompanów i witaj się z kolejnymi gośćmi. Następnie idź na dół - teraz twoim zadaniem będzie wejść w interakcję z innymi zaproszonymi na przyjęcie.

Aby zdobyć złoty medal w tym zadaniu, musisz zaoferować szampana trzem kobietom, skomplementować kobietę z pawim kapeluszem, przyjąć bilet od dwóch mężczyzn, którzy rozmawiają o teatrze (niedaleko fontanny) i klepnąć w plecy jednego z gości, który zadławił się jedzeniem przy bufecie - Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aby zdobyć złoty medal w tym zadaniu, musisz zaoferować szampana trzem kobietom, skomplementować kobietę z pawim kapeluszem, przyjąć bilet od dwóch mężczyzn, którzy rozmawiają o teatrze (niedaleko fontanny) i klepnąć w plecy jednego z gości, który zadławił się jedzeniem przy bufecie. Na zadanie nie masz limitu czasowego, więc spokojnie zajmij się interakcją z innymi.

Gdy wykonasz wszystkie zadania, idź do fontanny i stań w kółku, obok burmistrza - Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy wykonasz wszystkie zadania, idź do fontanny i stań w kółku, obok burmistrza. Następnie wyprowadź pijanego za bramę - po scence, idź za służącym. Gdy dotrzesz do schodów i łuku z kwiatami, odczekaj chwilę.

Śledź dalej mężczyznę i stań przy wejściu do posiadłości - Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Śledź dalej mężczyznę i stań przy wejściu do posiadłości. Poczekaj, aż twój cel pomówi z kolejnym z pracowników i wejdź do środka. Schowaj się teraz za ścianą i poczekaj, aż mężczyzna odwiedzi kolejny z pokoi.

Schowaj się z teraz za drzwiami i podsłuchaj rozmowy mężczyzny ze służącą - Red Dead Redemption 2: Złota klatka - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Schowaj się z teraz za drzwiami i podsłuchaj rozmowy mężczyzny ze służącą. Po wszystkim, idź za nim i wejdź schodami na górę. Poczekaj, aż mężczyzna włoży dokumenty do szuflady i odejdzie do dalszego pokoju. Podejdź teraz do biurka, zabierz cenne zapiski i wracaj do Dutcha. Po scenkach, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Złota klatka?

  • W czasie przyjęcia napełnij kilka szklanek, skomplementuj strój jednego z gości, przyjmij prezent i uratuj życie - Zostało to omówione w powyższym opisie przejścia.
  • Podążaj za służbą, nie dając się wykryć - W tej misji RDR2, punktowana jest umiejętność skradania się. Chowaj się za filarami, trzymaj bezpieczny dystans i nie daj się zauważyć.