Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Pojemność torby na przedmioty - jak zwiększyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W torbie nosicie większość przedmiotów, które zbieracie w grze. Ta strona odpowiada na pytanie jak zwiększyć pojemność torby w RDR2, aby nosić więcej.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Noszona przez Arthura torba na przedmioty ma niestety domyślnie bardzo ograniczoną pojemność i w rezultacie łatwo jest ją zapełnić. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak rozwiązać ten problem, tj. jak zwiększyć pojemność torby w RDR2.

Jedynym sposobem na zwiększenie pojemności inwentarza jest wyprodukowanie nowej większej torby - Red Dead Redemption 2: Pojemność torby na przedmioty - jak zwiększyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jedynym sposobem na zwiększenie pojemności inwentarza jest wyprodukowanie nowej większej torby. Musisz w tej sprawie zgłosić się do Pearsona w siedzibie gangu Dutcha i przytrzymać przycisk craftingu.

Do wytwarzania nowych torb potrzebne są przede wszystkim narzędzia kaletnicze (Leather Working Tools) - sposób ich pozyskania opisaliśmy na stronie Jak zdobyć narzędzia kaletnicze potrzebne do craftingu - Red Dead Redemption 2: Pojemność torby na przedmioty - jak zwiększyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Do wytwarzania nowych torb potrzebne są przede wszystkim narzędzia kaletnicze (Leather Working Tools) - sposób ich pozyskania opisaliśmy na stronie Jak zdobyć narzędzia kaletnicze potrzebne do craftingu? w naszym poradniku.

To nie wszystko, bo każda z oferowanych torb ma także inne wymagania zanim możliwe będzie jej wytworzenie. Wymaganie te mogą dotyczyć innych projektów rozbudowy obozu Dutcha (np. ulepszenia wozu medycznego) oraz pozyskania składników rzemieślniczych, do których mogą zaliczać się chociażby perfekcyjnej jakości skóry dzikich zwierząt.

Oferowane przez Pearsona torby różnią się zastosowaniami - mogą zwiększać np. tylko dozwoloną maksymalną ilość przenoszonych medykamentów, żywności czy błyskotek. Wybierz tę torbę, która najbardziej ci odpowiada. Ostatnia oferowana torba (Legend of the East Satchel) zwiększa limit pojemności całego inwentarza. Możesz ją jednak zakupić dopiero po tym jak wyprodukujesz wszystkie poprzednie torby z listy.

Dodatkowa uwaga - Do momentu pozyskania lepszych torb na przedmioty staraj się na bieżąco zużywać, sprzedawać lub podarowywać wszystkie te rodzaje przedmiotów, które osiągnęły dozwolony limit w inwentarzu. Pozwoli ci to zwolnić miejsce na kolejne tego typu skarby, które będziesz mógł podnieść po odnalezieniu ich w świecie gry.