Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Mody - pobieranie i rodzaje Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 to zbiór informacji o modach dostępnych do gry. Dzięki niej dowiecie się skąd pobierać modyfikacje i na jakie poziomy gry te mogą wpływać.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dowiecie się jak pobierać mody do gry i ja te wpływają na grę. Możecie sprawić, że Wasza gra będzie jeszcze bardziej realistyczna bądź wyrwana z filmów fantasy.

Kopia zapasowa

Opis modów zacznijmy od zastosowania kilku zabezpieczeń. Część modyfikacji może wpłynąć na pliki gry i zapisy. Jeśli przypadkiem nie chcecie stracić swojego postępu, wykonajcie kopie zapasową. Znajdziecie je w C:\Users\[nazwa_użytkownika]\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles.

Kompatybilność modów

Instalując mody do Red Dead Redemption 2 sprawdzajcie ich kompatybilność. Nie instalujcie jednocześnie kilku bądź kilkunastu modyfikacji, ponieważ gra może przestać działać albo możecie uszkodzić swój zapis. Bezpiecznie jest instalować mody pojedynczo i sprawdzać działanie gry. Jeśli coś nagle przestanie dobrze funkcjonować, należy usunąć nowo pobrany plik i dalej cieszyć się grą.

Mody do online

Ostrzegamy przez instalacją modów do trybu online, czyli do gry Red Dead Online. Jeśli zostanie ona zauważona, możecie otrzymać blokadę konta. Modyfikacjami cieszcie się jedynie w trybie offline, w którym nikomu nie zepsujecie rozgrywki i nie narazicie się na Bana.

Instalacja modów

Przed instalacją modów do gry Red Dead Redemption 2 musicie pobrać narzędzie, które pozwala sprawdzać zmiany do rozgrywki. Jest nim Script Hook RDR2. Wystarczy je pobrać i umieścić w głównym folderze z grą. Po pobraniu tego narzędzia można zabrać się za instalację modów. Te również należy umieszczać w konkretnym folderze gry. Każdy mod powinien mieć instrukcję, z której warto korzystać.

Rodzaje modyfikacji

Modyfikacje do Red Dead Redemption 2 to mody różnego typu. Część z nich wpływa jedynie na grafikę - polepszana jest jakość szczegółów, elementów, światła czy też pogłębienie głębi ostrości. Inne mody wpływają na mechaniki rozgrywki, umożliwiają spowolnienie czasu, szybsze chodzenie czy też brak zmęczenia konia. Spora gama modów to rzeczy kosmetyczne, jak nowe skórki dla zwierząt, stroje dla postaci czy nowe tekstury otoczenia. Jeśli to jednak za mało, można wpłynąć na fabułę. Do gry Red Dead Redemption 2 tworzone są modyfikacje, które dodają zadania bądź namiastki dodatkowych przygód.