Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Kto nie jest bez grzechu - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Kto nie jest bez grzechu (Who Is Not Without Sin) zakłada odnalezienie Wielebnego Swansona, który wdał się w sprawy z niewłaściwym towarzystwem. Należy mu pomóc, a my opisaliśmy jak to zrobić tak, aby mieć złoty medal.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Kto nie jest bez grzechu to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. Zadanie to zakłada odnalezienie Wielebnego Swansona, którego trzeba uchronić przed kłopotami i sprowadzić z powrotem do siedziby gangu.

Jak odblokować misję: Odnalezienie Wielebnego Swansona na stacji Flatneck - Red Dead Redemption 2: Kto nie jest bez grzechu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Odnalezienie Wielebnego Swansona na stacji Flatneck.

Opis przejścia misji: Stacja Flatneck znajduje się na południe od siedziby gangu. Wejdź do budynku stacji, a odnajdziesz pijanego wielebnego grającego w karty. Możesz zastąpić Swansona w grze w pokera. Przyjmij zaproszenie. Postaraj się wygrać dwa rozdania (niekoniecznie pod rząd) i nie odchodzić przedwcześnie od stołu. Możesz grać ostrożnie, często pasować i wybierać minimalne stawki jeśli chcesz zminimalizować ryzyko stania się bankrutem.

Zapytaj się stojących obok mężczyzn, czy nie widzieli wielebnego - Red Dead Redemption 2: Kto nie jest bez grzechu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zapytaj się stojących obok mężczyzn, czy nie widzieli wielebnego. Wyrusz w oznaczone miejsce. Musisz pokonać mężczyznę w niebieskiej koszuli w walce na pięści. Stosuj bloki i uniki, dzięki czemu zwycięstwo przyjdzie z łatwością.

Walka została odnotowana przez świadka i musisz go dopaść zanim poinformuje stróżów prawa - to samouczek z radzenia sobie z tego typu sytuacjami w przypadku popełniania poważniejszych przestępstw. Rusz w pościg za uciekającym mężczyzną. Możesz go zastrzelić, oddać strzał ostrzegawczy w powietrze lub zatrzymać go z wykorzystaniem lassa. Jeśli mężczyzna nadal żyje to zastrasz go żeby nikomu nic nie powiedział. Dodatkowo możesz go okraść.

Wyrusz w stronę mostu kolejowego gdzie przebywa Wielebny Swansona - Red Dead Redemption 2: Kto nie jest bez grzechu - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz w stronę mostu kolejowego gdzie przebywa Wielebny Swansona. Musisz uratować Swansona przed zderzeniem z nadjeżdżającym pociągiem. Podbiegnij do niego, wychyl lewą gałkę w odpowiednią stronę i wciskaj przycisk oswobodzenia uwięzionego Swansona.

Na sam koniec misji powrócić z Wielebnym do obozu gangu. Wsadź go na konia i zalicz krótką podróż. Po dotarciu na miejsce połóż Swansona na łóżku w jego namiocie.

Jak zdobyć złoty medal w misji Kto nie jest bez grzechu?

  1. Wygraj 2 rozdania w pokera - Zastosuj się do opisanych powyżej wskazówek. Graj ostrożnie żeby nie stracić całej startowej gotówki. Nie muszą to być dwie wygrane pod rząd.
  2. Wróć z Wielebnym do obozu w czasie poniżej 2 minut i 5 sekund - Musisz się bardzo śpieszyć. Szybko przywołaj konia bohatera i postaraj się dotrzeć do obozu najkrótszą drogą (tzn. niekoniecznie podróżując utwardzonymi szlakami wg wskazań radaru).