Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie Destylacja po amerykańsku (American Distillation), które dotyczy dużej strzelaniny i wyścigu z Dutchem. Dowiecie się z niej jak wykonać zadanie oraz jak wyglądać wyścig z Dutchem nawet na wolnym koniu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Destylacja po amerykańsku to kolejna z misji w trzecim rozdziale gry Red Dead Redemption 2. Pod wpływem zbiegu okoliczności, charyzmy Dutcha i szczęścia, zostajecie mianowani oficjalnymi pomocnikami szeryfa.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu zadania "Nowe Południe" i odczekaniu pewnej ilości czasu w grze.

Opis przejścia misji: Udaj się do siedziby szeryfa w Rhodes - Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Udaj się do siedziby szeryfa w Rhodes. Po scence, jedź z Archibaldem - natkniecie się na zwłoki mężczyzny. Po przeszukaniu, kontynuujcie podróż na bagna. Dostrzeżecie wrogów i będziesz mógł wybrać - czy chcesz udać się ścieżką po lewej, czy po prawej stronie.

Oba wybory delikatnie zmieniają przebieg akcji - Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Oba wybory delikatnie zmieniają przebieg akcji. Jeśli wybierzesz lewą stronę, kryj się za konarami drzew i przekradnij się za plecy przeciwnika, który stoi obok skrzyń. Ogłusz go, przejdź przez most i zneutralizuj drugiego mężczyznę. Jeśli wybierzesz prawą stronę, podejdź do krzaków i poczekaj, aż dwóch strażników utnie sobie pogawędkę. Gdy rozejdą się, ogłusz strażnika i rusz do kolejnego.

Niezależnie od wyboru, zwiąż ogłuszonych i zabierz ich do swoich sojuszników - Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Niezależnie od wyboru, zwiąż ogłuszonych i zabierz ich do swoich sojuszników. Następnie wybierz dynamit, podejdź do destylarni i ciśnij laskę, tak, by zniszczyć pracownię. Wybuch zaalarmuje resztę bandytów, którzy zaczną was atakować.

Czeka cię walka z liczną liczbą wrogów - Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Czeka cię walka z liczną liczbą wrogów. Najlepiej cofnąć się do Billa i skryć się w ustronnym miejscu. Strzelaj w nadchodzących wrogów - by zdobyć złoto, musisz m.in. zdobyć 10 headshotów i nie możesz dać się trafić. Gdy uporasz się z wrogami, wracaj do Dutcha.

Dutch zaproponuje wyścig - jeśli się zgodzisz, będziesz się z nim ścigał, kto pierwszy dotrze do obozu - Red Dead Redemption 2: Destylacja po amerykańsku - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dutch zaproponuje wyścig - jeśli się zgodzisz, będziesz się z nim ścigał, kto pierwszy dotrze do obozu. Wygrana w zakładzie jest jedną z wytycznych, by zdobyć złoto w misji. Zadanie nie jest takie proste, gdyż na tym etapie rozgrywki dysponujesz dość wolnym koniem. Ułatwieniem jest naciskanie przycisku odpowiedzialnego za przyspieszenie (X/A), w rytmie galopu twojego wierzchowca, co pozwoli zaoszczędzić sporo wytrzymałości twojemu wierzchowcowi.

Po wyścigu, misja dobiegnie do końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Destylacja po amerykańsku?

  • Zwycięż w wyścigu do obozu - Zgódź się na wyścig i wygraj z Dutchem. Naciskaj X/A w rytm galopu twojego konia, by zminimalizować stratę wytrzymałości.
  • Ukończ misję bez otrzymania obrażeń - Kryj się za konarami i barykadami.
  • Oddaj 10 celnych strzałów w głowę - Korzystaj z umiejętności zwolnienia czasu i mierz w głowy wrogów.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%.