Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje znajdującego się w okolicach Catorra Springs legendarnego wilka (Legendary Wolf). Dzięki jego skórze można wytworzyć czapkę i kamizelkę.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

W grze Red Dead Redemption 2 trafisz na wiele legendarnych zwierząt. Jednym z nich jest legendarny wilk. Znajdziesz go w okolicach Catorra Springs. To miejsce znajduje się zaraz nad Fort Wallace.

1 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Wilk będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie poniżej - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wilk będzie poruszał się po terenie zaznaczonym na screenie poniżej. W tych okolicach możesz szukać jego śladów. Możesz się również zdarzyć tak, że trafisz na przeciwnika od razu, bez szukania jego śladów. Jeśli tak się stanie wilk od razu cię zaatakuje. Zanim, więc wybierzesz się w te rejony wyciągnij broń.

2 - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Z jaką bronią wyruszyć na wilka?

Na wilka warto wybrać się z ciężką, szybką bronią - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Na wilka warto wybrać się z ciężką, szybką bronią. Najlepszy będzie do tego strzelba.

Karabin - z karabinu możesz strzelać ze sporej odległości, musisz jednak wykonać kilka pewnych strzałów. Najlepiej wykorzystać do tego Zabójczą precyzję, oznaczyć przeciwnika i wystrzelić kilka celnych strzałów.

Strzelba - używając strzelby musisz zbliżyć się do wilka i pokonać go za pomocą jednego strzału.

Dubeltówka - jeśli chcesz użyć dubeltówki musisz posługiwać się nią tak jak strzelbą. Zbliż się do przeciwnika i wyceluj w jego głowę.

Jak wygląda walka z wilkiem?

Wilk zaatakuje cię jeśli się do niego zbliżysz - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wilk zaatakuje cię jeśli się do niego zbliżysz. Musisz, więc być ciągle przygotowany na starcie. Jest to również przeciwnik znacznie od ciebie szybszy. Złym pomysłem będzie ucieczka, a tym bardziej jazda konna. Jeśli wskoczysz na konia wilk może go zabić.

Zanim jednak wybierzesz się na polowanie koniecznie zapisz grę. Jeśli wilk cię chwyci i zabije nie będziesz mógł za szybko powtórzyć walki. Będziesz musiał odczekać, aż wilk ponownie pojawi się w legowisku. To samo tyczy się sytuacji, gdy przerażone zwierze ucieknie.

Co mogę zrobić z wilka?

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć - Red Dead Redemption 2: Legendarny Wilk - mapy, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli udasz się do Trapera możesz wytworzyć:

Legendary Cougar & Wolf Vest - potrzebujesz skóry pumy, wilka i 42 dolary,

Legendary Wolf Batwing Chaps - potrzebujesz skóry wilka, kozy i 34 dolarów.