Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Rolnictwo dla początkujących - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji Rolnictwo dla początkujących (Farming, for Beginners) z gry Red Dead Redemption 2 prowadzicie spokojne, normalne życie John pracuje za dnia na ranczu, pomagając Dickensowi zbudować płot i opiekować się bydłem.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie naszego opisu przejścia gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz opis zadania Rolnictwo dla początkujących. John pracuje za dnia na ranczu, pomagając Dickensowi zbudować płot i opiekować się bydłem.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Proste przyjemności - Red Dead Redemption 2: Rolnictwo dla początkujących - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Proste przyjemności".

Opis przejścia misji: Po scence, musisz pomóc przy budowie ogrodzenia. Podnieś belkę na górną pozycję i idąc od góry, ustawiaj kolejne szczeble. Powtórz czynność kilka razy, a gra przeniesie cię do kolejnej sekwencji.

Tym razem, musisz pomóc z bykiem, który uciekł - Red Dead Redemption 2: Rolnictwo dla początkujących - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Tym razem, musisz pomóc z bykiem, który uciekł. Musisz zbliżyć się do zwierzęcia i go złapać na lasso. Uważaj przy tym by nie dać się trafić, bo stracisz szansę na złoty medal w misji. Trzymaj się bezpiecznego dystansu i gdy zauważysz, że byk chce zaszarżować, ucieknij w bezpieczne miejsce. Złap na lasso byka i zaprowadź go w wyznaczone miejsce, a zakończysz misję.

Jak zdobyć złoty medal w misji Rolnictwo dla początkujących?

  • Napraw pierwszą sekcję ogrodzenia w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - To dość łatwe zadanie, które nie wymaga dalszego komentarza.
  • Nie daj się trafić bykowi - Tutaj sprawy się już komplikują, gdyż byk będzie próbował na ciebie zaszarżować. Trzymaj się bezpiecznych punktów i w razie potrzeb chowaj się za nimi.