Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Legendarne zwierzęta - lista wszystkich Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera pełną listę wszystkich legendarnych zwierząt dostępnych w grze. Dzięki niej znajdziecie wszystkie zwierzęta, z których można zrobić legendarne przedmioty.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dotrzecie do opisów wszystkich legendarnych zwierząt. Dowiecie się gdzie ich szukać, jak na nie polować i co możecie zrobić z pozyskanych z nich produktów.

 1. Legendarny Niedźwiedź - ta strona opisuje lokację i polowanie na legendarnego niedźwiedzia czyhającego w okolicy Grizzlies East. Z jego skóry można tworzyć aż trzy cenne przedmioty.
 2. Legendarny Kojot - kojot żyje w okolicy Lemoyne. Po jego zabiciu można wytworzyć u Pasera Ozdobę z kła kojota (Coyote Fang Trinket).
 3. Legendarny Jeleń - jelenia można spotkać spacerującego w okolicy Big Valley. Z niego można wytworzyć u Pasera Ozdobę z poraża samca jelenia (Buck Antler Trinket).
 4. Legendarny Wilk - strona opisuje znajdującego się w okolicach Catorra Springs legendarnego wilka. Dzięki jego skórze można wytworzyć czapkę i kamizelkę.
 5. Legendarny Biały Bizon - ta strona opisuje lokacje, w której czeka na was biały bizon. To polana w okolicach Lake Isabella. Ze skóry zwierzęcia stworzycie kapelusz, płaszcz i Talizman z rogu bizona (Bison Horn Talisman).
 6. Legendarny Łoś - do tego łosia czeka Was długa podróż na północno wschodni kraniec mapy. Po udanym polowaniu możecie wytworzyć kurtkę, mokasyny i talizman (Moose Antler Trinket).
 7. Legendarny Dzik - strona opisuje znajdującego się dzika w w Bluewater Marsh. Z niego wytworzycie dwa przedmioty u trapera.
 8. Legendarny Bóbr - do bobra dotrzecie udając się na zachód od Van Morn. Aby go zabić potrzebujecie szybkiej broni. Ze skóry zwierzęcia stworzycie kapelusz i rękawice.
 9. Legendarna Owca - legendarną owcę znajdziecie na północ od Velentine. Do polowania przyda się karabin snajperski bądź dobry łuk. Z owcy możecie wytworzyć Ram Horn Trinket.
 10. Legendarny Widłoróg amerykański - w okolicach Rio del Lebo Rock kręci się ogromne zwierzę. Do jego zabicia potrzebujecie ciężkiej, szybkiej broni, np. karabinu. Z jego skóry wytworzycie płaszcz i rękawice.
 11. Legendarny Bizon amerykański - ogromny bizon znajduje się w okolicach Manteca Falls. Zestrzelicie go z karabinu, jeśli będziecie celować prosto w głowę. Z niego stworzycie, aż 3 przedmioty.
 12. Legendarna Puma - w okolicy Tumbleweed żyje legendarna puma, do której zabicia potrzebujecie naprawdę szybciej broni palnej. Z jej stworzyć można Cougar Fang Trinket.
 13. Legendarny Aligator - w okolicach Lagras po awansowaniu do epilogu zobaczycie aligatora. Do zabicia go potrzebujecie broni ciężkiej - karabinu bądź strzelby. Z jego skóry można wytworzyć aż 3 przedmioty.
 14. Legendarny Lis - ta strona to opis lokacji i walki z legendarnym lisem żyjącym na terenach Mattock Pond. Dzięki niemu możecie zakupić legendarne mokasyny i rękawice.