Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Gila Monster - gdzie znaleźć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 zawiera informacje o jaszczurce Gila Monster. Z tej strony dowiecie się jak ją znaleźć i do czego jest potrzebna.

Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2022

Z tej strony poradnika do Red Dead Redemption 2 dowiecie się gdzie znaleźć Gila Monster. To jaszczurka, która jest potrzebna do stworzenia rękawic legendarnych rękawic z pantery.

Lokacja Gila Monster

1 - Red Dead Redemption 2: Gila Monster - gdzie znaleźć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gryGila Monsters to zwierzę, które można znaleźć na północ od jeziora Don Julio, na południe od miasta Armadillo w New Austin - Red Dead Redemption 2: Gila Monster - gdzie znaleźć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gila Monsters to zwierzę, które można znaleźć na północ od jeziora Don Julio, na południe od miasta Armadillo w New Austin. Do tego miejsca dostaniecie się po przejściu fabuły gry i dostaniu się do epilogu - Koło. Zanim wybierzecie się na poszukiwania jaszczurki musicie jednak zdobyć odpowiednią broń. W tym celu potrzebujecie delikatnego karabinu snajperskiego bądź łuku ze strzałami do zwierząt małych.

Zdobycie idealnej skóry

Aby zdobyć idealną skórę musicie wyśledzić wyjątkową zwierzynę i ją w prawidłowy sposób zestrzelić. Zacznijcie od sprawdzenia zwierzyny. Musi być ona perfekcyjnej jakości. Aby zbadać stan zwierzęcia musicie użyć lornetki bądź lunety karabinu. W ten sposób zwierzę nie zostanie spłoszone.

Przed wybraniem się na polowanie zadbajcie o idealną amunicję bądź strzały. Potrzebujecie tych, które nie zniszczą skóry zwierzęcia. Pod uwagę warto wziąć amunicję typu Varmint do karabinu i strzały do polowań na małą zwierzynę (Small Game).

Zdobycie idealnej skóry polega na wykonaniu perfekcyjnego, pojedynczego strzału prosto w głowę zwierzęcia. Dokładne informacje o zdobywaniu świetnej jakości skóry znajdziecie na stronie poradnika - Skóry zwierząt - jak zdobyć najlepsze?

Stworzenie legendarnych rękawic pantery

Perfekcyjna skóra Gila Monster potrzebna jest do stworzenia legendarnych rękawic. Do ich zbudowania musicie zabić legendarną panterę - ta pojawia się w regionie Scarlett Meadows na terytorium Lemoyne po wbiciu 9 ranki w wyzwaniu Mistrz Łowiectwa.