Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Red Dead Redemption 2 objaśniamy kiedy odblokowywany jest aparat fotograficzny i jak robić zdjęcia w RDR2.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Red Dead Redemption 2 oferuje możliwość robienia zdjęć. Główny bohater zdobywa aparat fotograficzny w wyniku postępów w głównym wątku fabularnym. Na tej stronie objaśniamy kiedy odblokowywany jest aparat fotograficzny i jak robić zdjęcia w RDR2.

Aparat fotograficzny automatycznie otrzymasz na początku drugiego rozdziału gry, czyli po tym jak gang rozstawi obóz przy Horseshoe Overlook - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aparat fotograficzny automatycznie otrzymasz na początku drugiego rozdziału gry, czyli po tym jak gang rozstawi obóz przy Horseshoe Overlook.

Kamerę możesz wybrać z inwentarza z zakładki przedmiotów (Items). Jest ona w prawym slocie (Kit), który domyślnie zajmowany jest przez lornetkę. Wciśnij dowolny trigger żeby dokonać podmiany aktywnego przedmiotu na aparat fotograficzny.

Aparat fotograficzny działa w dwóch głównych trybach - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Aparat fotograficzny działa w dwóch głównych trybach. Pierwszy z nich to osobiste robienie zdjęć - domyślnie L2 lub lewy trigger. W trybie tym możesz kontrolować ostrość oraz przybliżać lub oddalać obraz.

Drugi tryb to robienie zdjęć selfie po umieszczeniu aparatu na ziemi - domyślnie wciśnięcie prawej gałki analogowej (R3) - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Drugi tryb to robienie zdjęć selfie po umieszczeniu aparatu na ziemi - domyślnie wciśnięcie prawej gałki analogowej (R3). W trybie tym oprócz zoomu i regulowania ostrości możesz nakazywać Arthurowi żeby przybierał różne pozy i zmieniał wyraz twarzy.

Każde utworzone zdjęcie możesz zapisać i dodatkowo opcjonalnie wysłać je do serwisu społecznościowego Rockstar Social Club - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Każde utworzone zdjęcie możesz zapisać i dodatkowo opcjonalnie wysłać je do serwisu społecznościowego Rockstar Social Club. Gra pozwala na składowanie maksymalnie 96 zapisanych zdjęć.

1 - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Dodatkowa informacja: W głównym mieście gry - Saint Denis - znajduje się studio fotograficzne - Red Dead Redemption 2: Zdjęcia - jak robić? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dodatkowa informacja: W głównym mieście gry - Saint Denis - znajduje się studio fotograficzne. Po złożeniu w nim wizyty możesz zapłacić 5 dolarów za wykonanie profesjonalnego zdjęcia profilowego Arthurowi. Gra pozwala na takie same ustawienia, jak w przypadku robienia sobie selfie.