Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Robbie Laidlaw - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Robbie Laidlaw to kolejna poszukiwania listem gończym osoba w RDR2, którą musisz namierzyć, a następnie złapać żywą lub martwą i dowieźć do szeryfa w Rhodes.

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2020

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Robbiego Laidlawa. Należy zlokalizować tę osobę i doprowadzić ją do aresztu w Rhodes. Nasz opis przejścia informuje jak odblokować misję łowcy nagród, gdzie ukrywa się Robbie Laidlaw, jak pojmać go żywcem oraz jak bezpiecznie dotrzeć z powrotem do Rhodes.

1 - Red Dead Redemption 2: Robbie Laidlaw - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Zlecenie to jest bardziej kłopotliwe, gdyż pojawi się na ścianie z ogłoszeniami w Rhodes dopiero po tym jak spełnisz określone wymagania - Red Dead Redemption 2: Robbie Laidlaw - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zlecenie to jest bardziej kłopotliwe, gdyż pojawi się na ścianie z ogłoszeniami w Rhodes dopiero po tym jak spełnisz określone wymagania:

  1. Musisz złapać Marka Johnsona (opis misji na poprzedniej stronie).
  2. Musisz odwiedzić chatkę z obrazka 1 - jest ona zlokalizowana na południe od posiadłości Braitwaithe Manor. Po dotarciu do chatki odszukaj wycinek z gazety oraz pokazaną na obrazku 2 skrytkę w podłodze. Ukryto w niej zdjęcie rodzinne (Family Photo).
Dopiero teraz w Rhodes powinna stać się dostępna misja łowcy nagród - Red Dead Redemption 2: Robbie Laidlaw - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dopiero teraz w Rhodes powinna stać się dostępna misja łowcy nagród. Po zerwaniu plakatu wysłuchaj dodatkowych informacji od pracownika stacji.

Musisz powrócić do tej samej chatki, którą wcześniej zbadałeś. Przy próbie wejścia do niej Arthur zostanie zaatakowany z zaskoczenia. Szybko ogłusz pierwszego przeciwnika - najlepiej uderzyć go bronią.

Dopiero po rozprawieniu się z pierwszym przeciwnikiem możesz wyruszyć w pościg za Laidlawem - Red Dead Redemption 2: Robbie Laidlaw - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Dopiero po rozprawieniu się z pierwszym przeciwnikiem możesz wyruszyć w pościg za Laidlawem. Zbiega należy pojmać żywcem. Doścignij go w ramach pieszego pościgu lub szybko przywołaj do siebie konia. Użyj lassa żeby go złapać. Zwiąż Robbiego i umieść go na koniu.

Możesz już dotrzeć z Laidlawem do aresztu w Rhodes. W trakcie podróży nikt inny nie powinien zaatakować Arthura. Umieść Robbiego w celi i odbierz nagrodę - 35 dolarów.