Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Co w nas najlepsze - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Co w nas najlepsze (Our Best Selves) to kolejny pomysł na ostatni skok w trakcie gry Red Dead Redemption 2. Gang rusza do Saint Denis, aby napaść na pociąg z żołdem i zaopatrzeniem wojskowym, który jedzie w stronę zniszczonego mostu Bacchus.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na tej stronie naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 odnajdziesz opis misji Co w nas najlepsze. W ramach swojego ostatniego skoku gang rusza do Saint Denis, aby napaść na pociąg z żołdem i zaopatrzeniem wosjkowym, który jedzie w stronę zniszczonego mostu Bacchus.

Uwaga! - Przed przystąpieniem do misji warto ukończyć misje poboczne Prawdziwa miłość V i Nie szukaj rozgrzeszenia I-II, gdyż później będą one niedostępne!

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Mój ostatni chłopiec - Red Dead Redemption 2: Co w nas najlepsze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Mój ostatni chłopiec".

Opis przejścia misji: Jedź z gangiem na ostatni skok w waszej karierze. Towarzysz Johnowi i odzyskaj z kompanem dynamit. Jedźcie teraz do miasta, by złapać pociąg. Po scenkach, zmuś konia do galopu i wskocz na pędzący pociąg.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie