Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 5 - opis przejścia, mapa Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja Lichwiarstwo i inne grzechy V (Money Lending and Other Sins V )to kontynuacja questów z głównej fabuły, które wykonuje się w 2 rozdziale gry.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Lichwiarstwo i inne grzechy V to kolejna odsłona misji lichwiarskich w grze Red Dead Redemption 2. Pierwsze tego typu zadania można było rozegrać w drugim rozdziale kampanii. Misja numer 5 jest z kolei możliwa do odblokowania i ukończenia w rozdziale 4.

W celu przystąpienia do nowej misji lichwiarskiej musisz spotkać się ponownie z Leopoldem Straussem w obozie gangu na mokradłach, czyli w tym, do którego gang Dutcha dociera w rozdziale 4 - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 5 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W celu przystąpienia do nowej misji lichwiarskiej musisz spotkać się ponownie z Leopoldem Straussem w obozie gangu na mokradłach, czyli w tym, do którego gang Dutcha dociera w rozdziale 4. Tym razem otrzymasz od Straussa namiary na tylko jednego dłużnika.

Osoba, którą należy zlokalizować, jest Algie Davison. Musisz w tym celu dotrzeć do lokacji o nazwie Catfish Jackson. Znajduje się ona na zachód od siedziby gangu i na południe od posiadłości Braithwaite Manor. Postaraj się nie wkroczyć na tereny posiadłości w drodze do dłużnika, bo wpędzisz się w niepotrzebne kłopoty. Po dotarciu do celu podróży Algiego odnajdziesz opartego o powalone drzewo (powyższy obrazek).

Wyrusz za pijanym mężczyzną w stronę głównego budynku gospodarstwa - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 5 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz za pijanym mężczyzną w stronę głównego budynku gospodarstwa. Po wejściu do środka dotrzyj wraz z nim do skrytki. Arthur przy próbie odebrania skrzynki zostanie zaatakowany przez Algiego (drugi z mężczyzn ucieknie i schowa się pod łóżkiem - możesz go zignorować). Możesz pokonać Algiego w walce wręcz lub po prostu szybko wyciągnąć jakąś broń i go zastrzelić.

Twoim nowym zadaniem jest przeszukanie domu po to żeby znaleźć skrytkę z pieniędzmi - Red Dead Redemption 2: Lichwiarstwo i inne grzechy 5 - opis przejścia, mapa - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Twoim nowym zadaniem jest przeszukanie domu po to żeby znaleźć skrytkę z pieniędzmi. Pieniądze (Algie's Debt Money) znajdziesz w sypialni, a konkretnie w pokazanej na obrazku skrzyni obok łóżka. Mozesz od razu opuścić tę lokację lub pozostać w niej na dłużej i przeszukać cały dom. Do odnalezienia jest dodatkowo m.in. karta kolekcjonerska.