Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Nie szukaj rozgrzeszenia - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Zadanie Nie szukaj rozgrzeszenia (Do Not Seek Absolution) pojawia się tylko, gdy Arthur ma dużą ilość punktów honoru, czyli jeśli zachowywał się „dobrze” podczas rozgrywki. W ramach tej misji Arthur próbuje pomóc Edith Downes oraz jej synowi Archiemu w ułożeniu sobie spokojnego życia.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Nie szukaj rozgrzeszenia to jedno z kilkuczęściowych pobocznych zadań gry Red Dead Redemption 2. W ramach tej misji Arthur próbuje pomóc Edith Downes oraz jej synowi Archiemu w ułożeniu sobie spokojnego życia.

Dodatkowa uwaga - Opisywana misja jest jedną z pozwalających na rozwinięcie honoru (reputacji) do maksymalnego poziomu. Warto jednak zaznaczyć, że zadanie załączy się tylko jeśli Arthur posiada dostatecznie dużo dodatnich punktów honoru. Jeśli podejmowałeś "złe" decyzje to postaraj się podreperować reputację np. pomagając nieznajomym w losowych spotkaniach na mapie świata czy podejmując odpowiednie decyzje w innych misjach rozdziałów 5 i 6.

Pierwsza okazja do odblokowania tej pobocznej misji to rozdział 5 gry (możesz ją też zacząć w rozdziale 6), przy czym Arthur obowiązkowo musi wcześniej zaliczyć wizytę u lekarza w Saint Denis i posiadać dobrą reputację (wysoki honor) - Red Dead Redemption 2: Nie szukaj rozgrzeszenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pierwsza okazja do odblokowania tej pobocznej misji to rozdział 5 gry (możesz ją też zacząć w rozdziale 6), przy czym Arthur obowiązkowo musi wcześniej zaliczyć wizytę u lekarza w Saint Denis i posiadać dobrą reputację (wysoki honor). Dopiero po spełnieniu tych wymagań w miasteczku Annesburg pojawi się znacznik informujacy o możliwości spotkania się z Edith Downes. Odnajdziesz ją dorabiającą jako prostytutka.

Po obejrzeniu cut-scenki ze spotkania wyrusz do kopalni zlokalizowanej na zachód od miasta - Red Dead Redemption 2: Nie szukaj rozgrzeszenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po obejrzeniu cut-scenki ze spotkania wyrusz do kopalni zlokalizowanej na zachód od miasta. Przy wejściu do kopalni górnicy dokuczają synowi Pani Downes. Musisz interweniować i wygrać pojedynek na pięści ze sztygarem. Jak zwykle pamiętaj o stosowaniu bloków i wykonywaniu kontrataków.

Odczekaj na pojawienie się w Annesburg drugiego znacznika misji - Red Dead Redemption 2: Nie szukaj rozgrzeszenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Odczekaj na pojawienie się w Annesburg drugiego znacznika misji. Odszukaj na terenie miasta (pomiędzy budynkami) Archiego i wyrusz na poszukiwania jego matki. Wybierz drogę prowadzącą na północny-wschód. Musisz dotrzeć do fragmentu ścieżki przebiegającego pod mostem. Załacz tu Orli wzrok, dzięki czemu zauważysz niebieski ślad. Zacznij za nim podążać.

Ślady początkowo prowadzą główną drogą, ale w dalszej części misji zbaczają z niej, tak więc regularnie odpalaj Orli wzrok - Red Dead Redemption 2: Nie szukaj rozgrzeszenia - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ślady początkowo prowadzą główną drogą, ale w dalszej części misji zbaczają z niej, tak więc regularnie odpalaj Orli wzrok. Dotrzyj do Pani Downes i towarzyszącego jej mężczyzny, którego należy przepędzić. Kobietę najlepiej poprosić o powrót do miasta (Kwadrat / X). Powróć konno wraz z wdową do Annesburga. Arthur przekaże Edith Downes i jej synowi trochę pieniędzy.