Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Owce od kozłów (The Sheep and the Goats) polega na odprowadzeniu stada owiec do miasta. W tej części gry czeka was sporo walki i ratowania towarzyszy.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie Owce od kozłów. Ta misja RDR2 zaoferuje nowe wyzwanie - musisz zabawić się w pasterza i odstawić stado owiec do miasta.

Jak odblokować misję: Rozmowa z Johnem Marstona w mieście Valentine - Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Rozmowa z Johnem Marstona w mieście Valentine.

Opis przejścia misji: To dość długa misja, z kilkoma zwrotami akcji. Na początku, idź z Johnem do miasta i wejdź do sklepu z broniami. Twoim zadaniem jest zakupić karabin snajperski - jego cena będzie ustawiona na 0, więc nie obawiaj się, że zabraknie ci funduszy.

Jedź z Johnem na wzgórze - Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jedź z Johnem na wzgórze. Skorzystaj z świeżo zakupionej broni i oddaj strzał niedaleko owiec. Czmychną one w różnym kierunku i spłoszysz jeźdźców. Udaj się do stadka i z pomocą Johna skup zwierzęta w grupkę.

Teraz twoim zadaniem jest poprowadzić stado owiec do miasta - Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Teraz twoim zadaniem jest poprowadzić stado owiec do miasta. Zwierzęta reagują na twój ruch - najlepiej trzymaj się kawałek za nimi i nie pozwól, by żadne pojedyncze sztuki oddaliły się od reszty. Na miejscu, pomów z "handlarzami" i udaj się do salonu, gdzie spotkasz Dutcha i Leopolda.

Po scence, będziesz musiał ocalić swoich kompanów - Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po scence, będziesz musiał ocalić swoich kompanów. Wolno sięgnij po broń i szybko zgładź wrogów. Po chwili czeka cię klasyczna strzelanina - wrogów jest naprawdę sporo i czeka cię nielicha walka. Koniecznie korzystaj z osłon, bądź celny i przemieszczaj się ze swoimi towarzyszami.

W końcu dotrzecie do krańca miasta - podejdź do rannego Straussa, podnieś go i umieść na koniu - Red Dead Redemption 2: Owce od kozłów - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W końcu dotrzecie do krańca miasta - podejdź do rannego Straussa, podnieś go i umieść na koniu. Twoi towarzysze odjadą - pokonaj kilku wrogów i szybko wskocz na własnego wierzchowca. Twoim zadaniem jest uciec z Valentine - przez pewien czas będziesz poszukiwany, więc staraj się zgubić pościg. Gdy staniesz się anonimowy, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Owce od kozłów?

  1. Zagoń wszystkie owce do zagrody w Valentine - Gdy obejmiesz kontrolę nad owcami, spokojnie prowadź je do miasta. Zadbaj o to, by żadna owca nie zagubiła się po drodze.
  2. Oddaj 25 celnych strzałów w głowę - Wrogów jest naprawdę sporo, więc musisz bazować na swojej celności. Pod koniec misji pojawi się dodatkowa liczba przeciwników - to dobry moment, by zabić kilku brakujących opryszków.
  3. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70% - Dość trudne wyzwanie, szczególnie w parze z poprzednim celem. Musisz postawić na celność i oddawać strzały, gdy będziesz pewny trafienia.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.