Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja z gry Red Dead Redemption 2 Błąd w dobrej wierze (An Honest Mistake) to napad na wóz, który skoczy się sporą strzelaniną. W niej będzie towarzyszył Wam Wujek, którego musicie uratować w lesie.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Błąd w dobrej wierze. Wraz z kilkoma towarzyszami gangu wyruszycie na napad wozu - niestety, akcja zakończy się połowicznym sukcesem i będziecie zmuszeni walczyć ze sporymi siłami wrogów. To ciekawa i bardzo klimatyczna misja w RDR2.

Jak odblokować misję: Ukończ misję Prawdziwa miłość II, lub Destylacja po amerykańsku - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Ukończ misję "Prawdziwa miłość II", lub "Destylacja po amerykańsku".

Opis przejścia misji: Poromzawiaj z Molly w obozie, a następnie rusz z resztą towarzyszy na napad. Gdy dotrzecie na miejsce, załóż chustę, by zasłonić twarz i poczekaj, aż pojawi się wóz z cennym ładunkiem. Po scence, rozpocznij kradzież, a niebawem zjawi się bardzo liczna obstawa konwoju.

Przy takiej przewadze nie ma sensu się strzelać - wskocz na konia i jedź przed siebie - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Przy takiej przewadze nie ma sensu się strzelać - wskocz na konia i jedź przed siebie. Podążaj za swoimi kompanami, a uda wam się uciec. Postanowicie spędzić noc w gospodarstwie, by zmylić pościg i spokojnie przeczekać cały incydent. Uwaga!: Jeśli zależy ci na złotym medalu w tej misji, możesz spróbować zastrzelić kilku stróżów prawa z pomocą zwolnienia czasu - celuj w głowy i dbaj o celność, by w późniejszym etapie misji ułatwić sobie wypełnianie celów pobocznych.

Czeka cię scenka - wrogowie cię nakryją - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Czeka cię scenka - wrogowie cię nakryją. Zerkaj przez szparę w desce na przebieg akcji, jednak ostatecznie nie unikniesz gorącej strzelaniny. Przeciwnicy zaczną was zalewać z kilku stron - musisz odpierać atak, za atakiem. Staraj się celować w głowy wrogów i dbaj o swoją celność.

Po pewnym czasie, stodoła stanie w ogniu - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po pewnym czasie, stodoła stanie w ogniu. Ucieknij z towarzyszami do lasu, a po chwili się rozdzielicie. Wraz z Wujkiem natkniecie się na dwóch wrogów patrolujących teren. Poczekaj, aż was miną, zakradnij się do jednego z nich i go ogłusz.

Wujek niestety nie podoła zadaniu i zostanie przygnieciony przez przeciwnika - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wujek niestety nie podoła zadaniu i zostanie przygnieciony przez przeciwnika. Musisz uratować mężczyznę - zastrzel wroga, lub rzuć w niego np. nożem i pomóż swojemu kompanowi. Wypełnisz tym samym jeden z ukrytych celów misji.

Po wszystkim, idź do Charlesa i Billa - Red Dead Redemption 2: Błąd w dobrej wierze - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wszystkim, idź do Charlesa i Billa. Na koniec misji czeka cię jeszcze trochę strzelaniny, choć to tak naprawdę resztki stróżów prawa. Gdy zabijesz wszystkich, misja dobiegnie do szczęśliwego końca.

Jak zdobyć złoty medal w misji Błąd w dobrej wierze?

  • Uratuj przygniecionego Wujka - Gdy Wujek zostanie zaatakowany przez opryszka w lesie, pomóż mu poprzez np. zastrzelenie oprawcy.
  • Oddaj 20 celnych strzałów w głowę - Wrogów w misji jest masa - staraj się za każdym razem mierzyć w głowę przeciwników.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80% - To dość trudne zadanie, zważywszy na ilość wrogów i dużą ilość oddanych strzałów.
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.