Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Anthony Foreman - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję, która dostępna jest dopiero po zaliczeniu epilogu, a dokładnie zadania Dochodowe zatrudnienie. Za dostarczenie Foremana na posterunek otrzymacie 85 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Anthony'ego Foremana. Należy zlokalizować tę osobę i złapać ją celem doprowadzenia jej żywcem do aresztu w Saint Denis. Nasz opis przejścia informuje jak odblokować misję łowcy nagród, gdzie ukrywa się Anthony Foreman, jak go złapać i jak bezpiecznie powrócić z nim do aresztu.

Zlecenie to staje się dostępne dopiero podczas zaliczania epilogu kampanii, a konkretnie dopiero po ukończeniu głównego zadania epilogu zatytułowanego Dochodowe zatrudnienie (główny bohater pomaga w nim Sadie w złapaniu jednego ze zbiegów) - Red Dead Redemption 2: Anthony Foreman - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zlecenie to staje się dostępne dopiero podczas zaliczania epilogu kampanii, a konkretnie dopiero po ukończeniu głównego zadania epilogu zatytułowanego Dochodowe zatrudnienie (główny bohater pomaga w nim Sadie w złapaniu jednego ze zbiegów). Zaliczenie wspomnianej głównej misji odblokowuje kolejne, tym razem już nieobowiązkowe, kontrakty łowcy nagród.

Miejsce rozpoczęcia opisywanego kontraktu to areszt w Saint Denis. Zerwij plakat z tablicy ogłoszeniowej i wysłuchaj komentarza pracownika posterunku policji, który poleci zajrzeć do saloonu w slumsach Saint Denis. Wyrusz do tej lokacji.

Po wejściu do saloonu spytaj się barmana o Foremana - Red Dead Redemption 2: Anthony Foreman - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wejściu do saloonu spytaj się barmana o Foremana. Mężczyzna siedzi w sąsiednim pomieszczeniu i od razu rzuci się do ucieczki. Wybiegnij za nim z budynku.

Po znalezieniu się na ulicy szybko przywołaj swojego wierzchowca lub pożycz innego - Red Dead Redemption 2: Anthony Foreman - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po znalezieniu się na ulicy szybko przywołaj swojego wierzchowca lub "pożycz" innego. Wyrusz w konny pościg za Anthonym Foremanem. Jest on bardzo prosty, ale uważaj żeby nie zderzyć się z żadnym z mieszkańców Saint Denis.

Po tym jak zbliżysz się dostatecznie do Foremana złap go z użyciem lassa. Zwiąż go, umieść na koniu i powróć z nim do aresztu. Umieść go w celi i odbierz nagrodę - 85 dolarów.