Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis i screeny lokacji z drobnymi zadaniami, dzięki którym można dobrze wzbogacić się w grze.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

W trakcie przechodzenia gry Red Dead Redemption 2 możesz odnaleźć trzy nieoznakowane lokacje, w których przeprowadzane są różnorakie prace. Arthur może odwiedzać te miejsca w kolejnych rozdziałach gry po to żeby śledzić dokonywane w nich postępy (np. zbudowanie nowego fragmentu torowiska), a także po to żeby odbierać drobne misje od przebywających tam osób.

Uwaga - Wszystkie wymienione lokacje dobrze jest po raz pierwszy odwiedzić już w rozdziale 2. Nie powinieneś dzięki temu przegapić żadnych dokonujących się w nich postępów.

Castor's Ridge

1 - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Lokacja ta dotyczy konstruowanego domu mieszkalnego - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Lokacja ta dotyczy konstruowanego domu mieszkalnego. Plac budowy znajduje się w niewielkiej odległości na południe od miasteczka Valentine.

  1. Podczas pierwszego spotkania z mężczyzną stawiającym dom wraz ze swoimi synami nie otrzymasz żadnych dodatkowych zleceń. Możesz obejrzeć jedynie krótką scenkę i dowiedzieć się o budowie domu. Ważniejesza jest druga wizyta, w trakcie której członkowie rodziny będą prowadzili wymianę ognia z bandytami. Możesz pomóc im w wyeliminowaniu wszystkich zbirów, dzięki czemu poprawi się reputacja Arthura.
  2. W trakcie następnej wizyty duża część drewnianej konstrukcji domu będzie już postawiona. Arthur dowie się jednak od głowy rodziny, że brakuje funduszy na dokończenie budowy domu. Możesz wykazać się dobrym sercem i podarować mężczyźnie 100 dolarów (przy okazji ponownie zdobędziesz dodatnie punkty honoru).
  3. Podczas jednej z kolejnych wizyt dowiesz się, że rodzina postanowiła sprzedać postawiony dom farmerom. Mężczyzna zwróci Arthurowi pożyczone sto dolarów, a także dorzuci kolejnych 50 od siebie. Nowi mieszkańcy pojawią się w tym gospodarstwie po tym jak awansujesz do pierwszej części epilogu gry.

Appleseed Timber

2 - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Lokacja ta dotyczy fragmentu lasu gdzie prowadzona jest wycinka drzew - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Lokacja ta dotyczy fragmentu lasu gdzie prowadzona jest wycinka drzew. Obóz drwali zlokalizowany jest na północny-wschód od miasteczka Strawberry, obok Monto's Rest.

  1. W trakcie pierwszej wizyty w obozie drwali możesz porozmawiać z brygadzistą, który będzie zainteresowany zakupem zapasów od Arthura. Możesz sprzedać mu posiadaną żywność oraz medykamenty i to po lepszych cenach od tych oferowanych przez sprzedawców w miastach.
  2. Podczas jednej z kolejnych wizyt w miejscu wycinki lasu będziesz świadkiem wypadku dotyczącego przewrócenia się drzewa na jednego z drwali. Możesz pomóc w uwolnieniu drwala i przy okazji zdobyć dodatnie punkty honoru. Poszkodowana osoba podziękuje za pomoc i nagrodzi także Arthura kilkoma dolarami.
  3. Następna wizyta w obozie drwali powinna doprowadzić do załączenia się scenki z kłótni pomiędzy brygadzistą a podległymi mu drwalami. Okazuje się, że obawiają się oni zagrożenia ze strony przebywających w okolicy wilków. Możesz zaoferować pomoc w pozbyciu się wilków, które Arthur z łatwością może wytropić dzięki skorzystaniu z Orlego wzroku (odnajdywanie i śledzenie zwierząt). Wilki zaatakują Arthura po tym jak odnajdzie on zwłoki zamordowanych drwali. Zabij je i zdaj raport brygadziście. Wycinka lasu zakończy się w szóstym rozdziale gry.

Central Union Railroad

3 - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Lokacja ta dotyczy konstruowanego nowego torowiska - Red Dead Redemption 2: Unikalne lokacje z drobnymi zadaniami - opis przejścia - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Lokacja ta dotyczy konstruowanego nowego torowiska. Obozowisko powinieneś odnaleźć na zachód od miasteczka Van Horn Trading Post i na wschód od rancza Emerald Ranch w stanie New Hanover.

  1. Od brygadzisty możesz dowiedzieć się, że podejrzewa on jednego ze swoich podwładnych o podkradanie pieniędzy. Musisz śledzić wskazaną postać i pamiętaj o tym żeby zbytnio się do niej nie zbliżać. Pozwól na to żeby młodszy brygadzista dotarł do skrytki w dużym drzewie i dopiero wtedy do niego podejdź. Mężczyznę możesz wypuścić lub złapać i związać. Wyjmij skradzione pieniądze ze skrytki. Powróć do brygadzisty (samemu lub ze związanym złodziejem) i zwróć skradzione 100 dolarów (jeśli nie chcesz dalej pomagać pracownikom kolei to pieniądze możesz też oczywiście zachować dla siebie).
  2. W trakcie jednej z kolejnych wizyt w obozie (będzie znajdował się on nieco na północ od pierwotnej lokalizacji) dowiesz się o problemach z Cornwallem, który wykupił jeden z okolicznych gruntów. Dotrzyj do miejsca, w którym przebywają jego ludzie. Musisz zabić ich przywódcę w pojedynku rewolwerowym, dzięki pozostali dwaj bandyci poddadzą się. Przeszukaj zwłoki zastrzelonej osoby, a zdobędziesz akt własności, z którym możesz powrócić do brygadzisty.
  3. W dalszej części gry obóz przemieści się na północny-zachód. Tym razem Arthur nie musi wykonywać żadnych misji, ale może otrzymać od brygadzisty cenne zapasy. Budowa torowiska ostatecznie zakończy się w momencie rozpoczęcia pierwszej części epilogu gry.