Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Gniew wyzwolony (A Rage Unleashed) Szybujący Orzeł wraz z resztą towarzyszy napada na statek wojskowy, aby odzyskać konie skradzione z ich rezerwatu.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na poniższej stronie solucji do gry Red Dead Redemption 2 znajdziesz opis przejścia misji Gniew wyzwolony. Szybujący Orzeł wraz z gangiem napada na statek wojskowy, aby odzyskać konie skradzione z ich rezerwatu.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Zwykła wizyta towarzyska - Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Zwykła wizyta towarzyska".

Opis przejścia misji: Po wstawkach, jedź z Dutchem i Szybującym Orłem (Eagle Flies) na plażę. Następnie wejdź do łódki i podpłyń do statku przed tobą.

Przekradnij się za plecy wroga przed tobą i po cichu go ogłusz - Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Przekradnij się za plecy wroga przed tobą i po cichu go ogłusz. Idź teraz z lewo, poczekaj, aż kolejny strażnik wyjdzie od koni i podobnie jak poprzednio, dyskretnie go ogłusz.

Trzech strażników grających w karty możesz spokojnie zabić z pomocą broni palnej - Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Trzech strażników grających w karty możesz spokojnie zabić z pomocą broni palnej. Włącz zabójczą precyzję i szybko ich zabij. Podejdź teraz do kotwicy i podłóż dynamit, by ją wysadzić.

Po wstawce, płyń do jednego z koni przed tobą i wsiądź na jego grzbiet - Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po wstawce, płyń do jednego z koni przed tobą i wsiądź na jego grzbiet. Płyń na ląd, a następnie poczekaj na Dutcha i innych.

Finał misji to bardzo ważna decyzja - Red Dead Redemption 2: Gniew wyzwolony - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Finał misji to bardzo ważna decyzja. Możesz zdecydować, czy chcesz pomóc Szybującemu Orłowi, czy nie. Wybór ma duże znaczenie - jeśli się zgodzisz, odblokujesz kolejną misję wątku głównego - Archeologia dla początkujących.

Jak zdobyć złoty medal w misji Gniew wyzwolony?

  1. Pozbaw przytomności 2 żołnierzy na statku - To banalne zadanie, gdyż wrogowie sami tak naprawdę odwrócą się do ciebie plecami i będzie łatwo ich ogłuszyć.
  2. Zbierz konie i dotrzyj na brzeg w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - Gdy trafisz do wody, szybko wejdź na grzbiet jednego z koni i poprowadź resztę na brzeg.