Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Czeka Was pierwszy prawdziwy napad na bank rodem z tradycyjnych westernów. Ta strona poradnika do Red Dead Redemption 2 opisuje misję Sodoma Powrót do Gomory (Sodom? Back to Gomorrah), którą wykonacie z Billem.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Niniejszy rozdział naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Sodoma? Powrót do Gomory. Czym byłby dobry western, bez napadu na bank - w tej misji RDR2 będziesz miał okazję okraść jeden z nich.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "I będąc w drodze, prawił o wybaczaniu".

Opis przejścia misji: Pomów z Billem w obozie - Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Opis przejścia misji: Pomów z Billem w obozie. Wraz z innymi członkami gangu czeka cię dość długa przejażdżka do Valentine. Przed bankiem będziesz mógł zdecydować, w jaki sposób Karen odwróci uwagę strażników - obie opcje, poza innymi dialogami, są identyczne, więc wybierz co bardziej ci odpowiada.

Gdy wejdziesz do środka, poczekaj, aż pracownik otworzy drzwi do skarbca, a następnie zdecyduj, w taki sposób chcesz otworzyć sejfy - Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy wejdziesz do środka, poczekaj, aż pracownik otworzy drzwi do skarbca, a następnie zdecyduj, w taki sposób chcesz otworzyć sejfy. Możesz spróbować manualnie włamać się co sejfów, lub wykorzystać dynamit. Jeśli wybierzesz pierwszą opcją, przystąp do otwierania - poniżej znajdziesz poprawne kombinacje otwarcia (licząc od lewego sejfu):

  • 34-69-22
  • 16-40-55
  • 37-1-69
  • 15-7-55
  • 68-12-38

Jeśli uporasz się z sejfami w przeciągu około 6 minut, to będziesz mógł wyjść na zewnątrz, gdzie nie będą czekali wrogowie. W przeciwnym wypadku, czeka cię strzelanina.

Gdy wybierzesz wariant z dynamitem, wyposaż się w laski dynamitów i podłóż je pod każdy z sejfów - Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Gdy wybierzesz wariant z dynamitem, wyposaż się w laski dynamitów i podłóż je pod każdy z sejfów. Podpal następnie lont, idź do pokoju obok i zabierz pieniądze. Czeka cię teraz ostra strzelanina przed bankiem. Musisz przebić się do waszych wierzchowców, a następnie rozpocząć ucieczkę.

W pogoń za wami ruszą siły szeryfa, które spróbują was zatrzymać - Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

W pogoń za wami ruszą siły szeryfa, które spróbują was zatrzymać. Musisz jechać za swoimi towarzyszami i walczyć z kolejnymi falami wrogów. W końcu dotrzesz do torów kolejowych - w ostatniej chwili musisz przebiec przed lokomotywą, a odetniesz się od ścigających.

Ostatnia część misji, to podróż na ranczo - Red Dead Redemption 2: Sodoma Powrót do Gomory - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ostatnia część misji, to podróż na ranczo. Gdy dotrzesz na miejsce, Arthur wyegzekwuje dług i misja zakończy się powodzeniem. Otrzymasz przy tym bardzo duży zastrzyk gotówki.

Jak zdobyć złoty medal w misji Sodoma? Powrót do Gomory

  1. Opróżnij wszystkie sejfy - Niezależnie od wybranej metody, zadbaj o to, by otworzyć wszystkie sejfy i zabrać z nich gotówkę.
  2. Zabij strzałami w głowę 5 stróżów prawa na koniach podczas konnej ucieczki - Najlepiej skorzystać ze spowolnienia czasu i zagwarantować sobie headshoty.
  3. Dotrzyj na ranczo Downesów w czasie poniżej 1 minuty i 55 sekund - Na koniec misji, pędź pełnym galopem na ranczo, a spokojnie wyrobisz się w czasie.
  4. Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70% - Staraj się dokładnie mierzyć i oddawać pewne strzały.
  5. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie.