Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2020

Witaj na tropikalnej wyspie Guarma! Ten rozdział Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Witaj w Nowym Świecie. Ocalały z katastrofy statku Arthur zostaje wyrzucony na brzeg i rusza na poszukiwanie gangu.

Jak odblokować misję: Zadanie automatycznie rozpocznie się przy rozpoczęciu 5 rozdziału gry - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Zadanie automatycznie rozpocznie się przy rozpoczęciu 5 rozdziału gry.

Opis przejścia misji: Na początku misji, po prostu idź przed siebie. Ekran będzie rozmazany i czeka cię krótki spacer, w poszukiwaniu ocalałych. Po pewnym czasie dotrzesz do Dutcha i reszty - niestety, zostaniecie pojmani przez strażników.

Zostaniecie zakuci w kajdany - cały czas idź przed siebie, by wykonać opcjonalne zadanie na złoty medal - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zostaniecie zakuci w kajdany - cały czas idź przed siebie, by wykonać opcjonalne zadanie na złoty medal. Po pewnym czasie zostaniecie napadnięcie i Arthur zdobędzie broń.

Zaatakuj strażników i zabij ich - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zaatakuj strażników i zabij ich. Staraj się celować w głowy, gdyż musisz postarać się o 10 headshotów, by zdobyć złoto w tej misji.

Jak się okazuje, zostaniecie wybawieni przez tutejszych pracowników plantacji - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak się okazuje, zostaniecie wybawieni przez tutejszych pracowników plantacji. Traficie do małego przyczółku - broń go przed atakiem wrogich sił. Ponownie, staraj się namierzać głowy wrogów. Gdy zażegnasz zagrożenie, ukończysz zadanie i odblokujesz nowe "obozowisko", które będzie bazą wypadową w tym rozdziale przygód.

Jak zdobyć złoty medal w Witaj w Nowym Świecie?

  1. Nie zostawaj z tyłu, idąc za pozostałymi skutymi - To proste zadanie - gdy zostaniesz zakuty w łańcuchy, cały czas idź przed siebie.
  2. Oddaj 10 celnych strzałów w głowę - Podobnie jak w innych misjach RDR2, musisz zadbać o celne strzały w głowy wrogów.