Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

W misji z gry Red Dead Redemption 2 Witaj w Nowym Świecie (Welcome to the New World) obudzicie się na tropikalnej wyspie Guarma. To oddzielna część, która nie występuje na mapie podstawowej gry. Nie ma tutaj znajdziek, sekretów ani misji pobocznych.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Witaj na tropikalnej wyspie Guarma! Ten rozdział Red Dead Redemption 2 zawiera opis przejścia misji Witaj w Nowym Świecie. Ocalały z katastrofy statku Arthur zostaje wyrzucony na brzeg i rusza na poszukiwanie gangu.

Jak odblokować misję: Zadanie automatycznie rozpocznie się przy rozpoczęciu 5 rozdziału gry - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Zadanie automatycznie rozpocznie się przy rozpoczęciu 5 rozdziału gry.

Opis przejścia misji: Na początku misji, po prostu idź przed siebie. Ekran będzie rozmazany i czeka cię krótki spacer, w poszukiwaniu ocalałych. Po pewnym czasie dotrzesz do Dutcha i reszty - niestety, zostaniecie pojmani przez strażników.

Zostaniecie zakuci w kajdany - cały czas idź przed siebie, by wykonać opcjonalne zadanie na złoty medal - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zostaniecie zakuci w kajdany - cały czas idź przed siebie, by wykonać opcjonalne zadanie na złoty medal. Po pewnym czasie zostaniecie napadnięcie i Arthur zdobędzie broń.

Zaatakuj strażników i zabij ich - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zaatakuj strażników i zabij ich. Staraj się celować w głowy, gdyż musisz postarać się o 10 headshotów, by zdobyć złoto w tej misji.

Jak się okazuje, zostaniecie wybawieni przez tutejszych pracowników plantacji - Red Dead Redemption 2: Witaj w Nowym Świecie - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak się okazuje, zostaniecie wybawieni przez tutejszych pracowników plantacji. Traficie do małego przyczółku - broń go przed atakiem wrogich sił. Ponownie, staraj się namierzać głowy wrogów. Gdy zażegnasz zagrożenie, ukończysz zadanie i odblokujesz nowe "obozowisko", które będzie bazą wypadową w tym rozdziale przygód.

Jak zdobyć złoty medal w Witaj w Nowym Świecie?

  1. Nie zostawaj z tyłu, idąc za pozostałymi skutymi - To proste zadanie - gdy zostaniesz zakuty w łańcuchy, cały czas idź przed siebie.
  2. Oddaj 10 celnych strzałów w głowę - Podobnie jak w innych misjach RDR2, musisz zadbać o celne strzały w głowy wrogów.