Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Szybka przysługa dla starej znajomej - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Przez to, że John pragnie powiększać swojego gospodarstwo, ma coraz większe długi. Stara się zdobyć jak najwięcej pieniędzy, dlatego w misji Szybka przysługa dla starej znajomej (A Quick Favor for an Old Friend) pomaga Sadie schwytać poszukiwanego bandytę, Ramona Corteza.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ta strona naszego poradnika do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis misji Szybka przysługa dla starej znajomej. John ma coraz większe długi, a chce kupić jeszcze stodołę, dlatego pomaga Sadie schwytać poszukiwanego bandytę, Ramona Corteza.

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji Nowe Jeruzalem - Red Dead Redemption 2: Szybka przysługa dla starej znajomej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po ukończeniu misji "Nowe Jeruzalem".

Opis przejścia misji:. Jedź z Wujkiem na tartak i pomów ze sprzedawcą. Gdy spotkasz Sadie w mieście, jedź z nią na kolejną misję opartą na tropieniu przestępców. Jedź na ranczo i wejdź do stodoły, gdzie zostaniesz zaatakowany przez skazanego. Pokonaj go, zwiąż, połóż na koniu i wracaj do Rhodes.

Odstaw zbiega szeryfowi, a po scence wyjdź przed areszt i zabij członków gangu Corteza - Red Dead Redemption 2: Szybka przysługa dla starej znajomej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Odstaw zbiega szeryfowi, a po scence wyjdź przed areszt i zabij członków gangu Corteza. Zabijaj wrogów i spychaj ich dalej i dalej - aż zaczną uciekać z Rhodes. Postaraj się strzelać z biodra, by wykonać jedno z ukrytych celi w zadaniu.

Po kolejnych cutscenkach, jedź z Sadie na poszukiwanie zbiegłego Corteza - Red Dead Redemption 2: Szybka przysługa dla starej znajomej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po kolejnych cutscenkach, jedź z Sadie na poszukiwanie zbiegłego Corteza. Po pewnym czasie odnajdziecie go, wraz bandą opryszków. Zostaniesz zaopatrzony w karabin z lunetą - celuj we wrogów i osłaniaj Sadie. Postaraj się zdobyć pięć trafień w głowę, by powalczyć o złoty medal w misji.

Po pewnym czasie, będziesz zmuszony zbiec na dół i pomóc Sadie - Red Dead Redemption 2: Szybka przysługa dla starej znajomej - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po pewnym czasie, będziesz zmuszony zbiec na dół i pomóc Sadie. W tym momencie warto się pospieszyć, gdyż Cortez może ci uciec. Idź przed siebie i postaw na szybkie strzały i eliminację wrogów. W końcu dotrzesz do swojego celu, który zacznie uciekać łódką - strzel w nią kilka razy, a Cortez zawróci na ląd.

Ostatnia część misji, to odparcie ostatniego ataku wrogów. Chowaj się za kamieniami i strzelaj we wrogów. Po wszystkim, odstaw Corteza ponownie do Rhodes, a zakończysz zadanie.

Jak zdobyć złoty medal w misji Szybka przysługa dla starej znajomej?

  1. Zmuś ludzi Corteza do ucieczki z Rhodes w czasie poniżej 30 sekund - Postaw na agresywne zbliżenie się do wrogów, używanie strzałów z biodra i szybką eksterminację.
  2. Osłaniając Sadie, dokonaj 5 zabójstw strzałami w głowę z karabinu z lunetą - Korzystaj z Zabójczej precyzji, a spokojnie uporasz się z tym zadaniem.
  3. Dokonaj 4 zabójstw strzelając z biodra - Najlepiej wykonać to polecenie, gdy w mieście zjawią się ludzie Corteza.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie. Klasyczne zadanie w RDR2.