Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Kawa - jak zaparzyć? Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Kawa w RDR2 poprawia poziom wytrzymałości (staminy). Na tej stronie opisujemy jak zaparzyć kawę, aby postać mogła uzupełnić swoje zapasy i poprawić statystyki.

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2022

Jednym ze sposobów odnawiania wytrzymałości (staminy) i Zabójczej precyzji w grze Red Dead Redemption 2 jest wypijanie kawy. Funkcja ta jest początkowo niedostępna. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak odblokować opcję zaparzania kawy w RDR2.

Do zaparzania kawy w grze potrzebne są dwa główne składniki - Red Dead Redemption 2: Kawa - jak zaparzyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Do zaparzania kawy w grze potrzebne są dwa główne składniki. Pierwszy z nich to kawa mielona (Ground Coffee). Możesz ją zakupić w sklepie (domyślnie za 1 dolara) lub odnaleźć bez większych utrudnień podczas eksploracji świata gry.

Drugi składnik jest ważniejszy - Red Dead Redemption 2: Kawa - jak zaparzyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Drugi składnik jest ważniejszy. To filtr (perkolator) do kawy (Coffee Percolator). Możesz go zakupić np. w sklepie wielobranżowym w miasteczku Valentine. Domyślnie kosztuje on 7 dolarów i 50 centów.

Po zdobyciu wszystkich składników dotrzyj do ogniska np - Red Dead Redemption 2: Kawa - jak zaparzyć? - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po zdobyciu wszystkich składników dotrzyj do ogniska np. w obozie gangu. Możesz już przytrzymać przycisk nalania sobie kawy.