Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Błogosławieni cisi - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Red Dead Redemption 2 zobaczycie misji Błogosławieni cisi (Blessed Are the Meek), to opis ratunku Micah, który przetrzymywany jest w więzieniu w Strawberry. Jeśli macie jakieś sprawy w tym mieście do wykonania, zróbcie je przed ratunkiem towarzysza.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Błogosławieni cisi? to tytuł jednej z misji dostępnych po awansowaniu do drugiego rozdziału głównego wątku fabularnego gry Red Dead Redemption 2. Misja ta dotyczy uratowania Micah, który jest przetrzymywany w więzieniu w Strawberry. Po oswobodzeniu go należy przebić się przez miasto i pomyślnie uciec.

Jak odblokować misję: Odwiedzenia więzienia w Strawberry - Red Dead Redemption 2: Błogosławieni cisi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Odwiedzenia więzienia w Strawberry.

Opis przejścia misji: Po dotarciu do Strawberry udaj się do więzienia żeby porozmawiać z lokalnymi stróżami prawa. Możesz już wyjść z budynku. Dotrzyj do pokazanego na obrazku dolnego okna więziennej celi i porozmawiaj z Micah. Będziesz musiał go uwolnić.

Musisz zburzyć ścianę więzienia i można tego dokonać na dwa sposoby - Red Dead Redemption 2: Błogosławieni cisi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Musisz zburzyć ścianę więzienia i można tego dokonać na dwa sposoby. Pierwsza metoda to użycie dynamitu jeśli takowym dysponujesz. Rzuć dynamitem w ścianę i oddal sie na bezpieczną odległość.

Druga metoda to użycie pobliskiej maszyny na parę. Złap za hak, dotrzyj z nim do okna i przymocuj go do krat. Pociągnij następnie za dźwignię.

Zacznij od założenia bandany (wybierz ją z rozwijanego menu), dzięki czemu nie narobisz sobie problemów w Strawberry - Red Dead Redemption 2: Błogosławieni cisi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zacznij od założenia bandany (wybierz ją z rozwijanego menu), dzięki czemu nie narobisz sobie problemów w Strawberry. W przypadku zignorowania tej czynności po ukończeniu misji za głównym bohaterem wystawiona zostanie duża nagroda za jego złapanie.

Rozpocznie się długa przeprawa przez miasto, w trakcie której musisz podążać za Micah (będzie chciał dotrzeć w kilka miejsc). Pomagaj mu w eliminowaniu pojawiających się przeciwników - Micah nie może zginąć, bo zawalisz misję. Pamiętaj też jednak żeby nie ustawiać się na otwartej przestrzeni, bo możesz stać się łatwym celem dla wrogów. Jeśli w okolicy pojawi się nagle kilku wrogów, to rozważ skorzystanie z Zabójczego instynktu.

Po tym jak Micah załatwi sprawy w jednej z chatek wznów przemarsz przez miasto - Red Dead Redemption 2: Błogosławieni cisi - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak Micah "załatwi sprawy" w jednej z chatek wznów przemarsz przez miasto. Zabijaj kolejnych wrogów i dotrzyj do koni żeby rozpocząć ucieczkę z miasta. W trakcie ucieczki będziecie atakowani przez wrogich jeźdźców. Ostrzeliwanie ich w standardowy sposób może być problematyczne. Lepsze rozwiązanie to załączanie Zabójczego instynktu.

Misja zakończy się po oddaleniu się od Strawberry. W nagrodę za jej zaliczenie otrzymasz drugą kaburę (Off-Hand Holster) - od tego momentu możesz używać jednocześnie dwóch broni podręcznych.

Jak zdobyć złoty medal w misji Błogosławieni cisi?

  1. Podczas ucieczki zabij stróżów prawa na koniach w czasie poniżej 55 sekund - Najlepiej pomagać sobie Zabójczym instynktem, który pozwoli łatwo pozbyć się wszystkich widocznych wrogów.
  2. Oddaj 15 celnych strzałów w głowę - Staraj się wykonać perfekcyjne strzały przede wszystkim podczas walk w mieście, gdyż łatwiej jest wtedy starannie wycelować.
  3. Ukończ z celnością przynajmniej na poziomie 70% - Celność poprawisz zaliczając poprzednie wyzwanie. Używaj też Zabójczego instynktu w trakcie konnej ucieczki.
  4. Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie - Nie ustawiaj się na otwartej przestrzeni podczas walk w Strawberry, bo łatwo wtedy znaleźć się pod ostrzałem.