Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Na rozstajach - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona ta opisuje bardzo ważną misję z gry Red Dead Redemption 2, w której dowiecie się o tym, że Arthur jest ciężko chory – to zadanie Na rozstajach (A Fork in The Road). Stopniowo zżera go gruźlica, które jest dla mężczyzny wyrokiem śmiertelnym.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Ta strona naszej solucji do gry Red Dead Redemption 2 zawiera opis zadania Na rozstajach. Arthur mdleje w Saint Denis i budzi się ciągnięty przez nieznajomą osobę do gabinetu lekarza. Co złego dzieje się z głównym bohaterem RDR2?

Jak odblokować misję: Gdy wyruszysz do Saint Denis po zakończeniu misji Ulotna radość - Red Dead Redemption 2: Na rozstajach - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Gdy wyruszysz do Saint Denis po zakończeniu misji "Ulotna radość".

Opis przejścia misji: To bardzo ważna fabularnie misja. Podczas wizyty w Saint Denis, twoja postać zasłabnie. Gdy zostaniesz uratowany przez przechodnia, idź za nim, aż dotrzesz do gabinetu lekarza.

Wejdź do gabinetu i usiądź na krześle - Red Dead Redemption 2: Na rozstajach - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wejdź do gabinetu i usiądź na krześle. Arthura czeka szok, gdyż choruje na gruźlicę. Lekarz zaaplikuje tymczasowe lekarstwo, które tak naprawdę tylko odroczy widmo śmiertelnej choroby. Wyjdź z gabinetu i idź przez uliczkę, a gdy dotrzesz do jej końca, zadanie zakończy się.

Jak zdobyć złoty medal w misji Na rozstajach?

  • Ukończ misję w czasie poniżej 3 minut i 5 sekund - gdy tylko przejmiesz kontrolę nad Arthurem, idź przed siebie, dotrzyj do gabinetu i usiądź na krześle. Po diagnozie, wyjdź z placówki i przejdź kawałek, a misja dobiegnie do końca.