Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Prawdziwy olej z węża - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Misja Prawdziwy olej z węża (Good, Honest, Snake Oil) dotyczy pierwszego zbiega, którego możecie znaleźć w grze RDR2. Jest nim Benedict Allbright. Musicie dostarczyć go żywego na posterunek, a otrzymacie 50 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Benedicta Allbrighta. Zlokalizowanie tej osoby i doprowadzenie jej do aresztu w Valentine jest częścią zadania Prawdziwy olej z węża. Nasz opis przejścia informuje gdzie ukrywa się Benedict Allbright i jak pojmać go żywcem.

To najprawdopodobniej pierwsza misja łowcy nagród jaką zajmiesz się w trakcie przechodzenia gry - Red Dead Redemption 2: Prawdziwy olej z węża - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

To najprawdopodobniej pierwsza misja łowcy nagród jaką zajmiesz się w trakcie przechodzenia gry. Możesz ją odebrać po dotarciu do aresztu w miasteczku Valentine i spotkaniu się z lokalnym szeryfem Malloy'em. Otrzymasz od niego zlecenie pojmania żywcem szarlatana Benedicta Allbrighta.

Wyrusz na północ w stronę wąwozu przebiegającego wzdłuż rzeki Dakota. Wybierz wąską ścieżkę, która doprowadzi Cię do pokazanego na obrazku obozowiska Allbrighta.

Po odzyskaniu kontroli nad bohaterem będziesz musiał postarać się uchronić Benedicta przed spadnięciem do wody - Red Dead Redemption 2: Prawdziwy olej z węża - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po odzyskaniu kontroli nad bohaterem będziesz musiał postarać się uchronić Benedicta przed spadnięciem do wody. Musisz wychylić lewą gałkę w górę i wciskać wskazany przycisk żeby go podciągnąć. Powtórz następnie tę sekwencję.

Nawet jeśli udało ci się podciągnąć Allbrighta to po chwili dobrowolnie wskoczy do rzeki - Red Dead Redemption 2: Prawdziwy olej z węża - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Nawet jeśli udało ci się podciągnąć Allbrighta to po chwili dobrowolnie wskoczy do rzeki. Musisz wyruszyć w pościg podróżując wzdłuż rzeki i co najmniej raz przekraczając ją na koniu w miejscu gdzie jest płytko. Docelowo możliwe stanie się użycie lassa żeby złapać Allbrighta. Przyciągnij Benedicta do bohatera, zwiąż go i umieść na koniu. Jeśli chcesz możesz też go dodatkowo odkryć, a pozyskasz błyskotkę i wartościowe remedium Miracle Tonic (regeneracja wszystkich pasków).

Przekrocz rzekę w bezpiecznym miejscu żeby nie utopić zbiega. Powróć do aresztu w Valentine. Przenieś związanego Allbrighta do celi i odbierz od szeryfa nagrodę za jego złapanie - niestety to zaledwie 50 dolarów.

Jak zdobyć złoty medal w misji Prawdziwy olej z węża?

  1. Ocal Benedicta Allbrighta przed upadkiem z urwiska - Zostało to opisane powyżej. Dwukrotnie musisz postarać się go podciągnąć.
  2. Zwiąż Allbrighta w czasie poniżej 1 minuty i 15 sekund - Na potrzeby tego wyzwania nie załączaj kamery panoramicznej, tylko szybko galopuj w dół rzeki. Użyj lassa gdy tylko Benedict znajdzie się w zasięgu i szybko przyciągnij go do Arthura.
  3. Doprowadź Allbrighta do szeryfa w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund - Staraj się podróżować na skróty tam gdzie jest to możliwe żeby maksymalnie skrócić trasę podróży. Nie strać też cennych sekund podczas umieszczania i zdejmowania związanego Allbrighta z konia.