Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje zadanie poboczne Idealna noc (A Fine Night for It), podczas którego możecie pomóc staremu Cajunowi w pozbyciu się grupy dzikusów zwanych Ludem Nocy (Night Folk). Za to zadanie otrzymacie złoty ząb, maczetę i perfekcyjnej jakości skórę piżmaka (Perfect Muskrat Pelt).

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Idealna noc to jedna z pobocznych misji gry Red Dead Redemption 2. W trakcie rozgrywania tego zadania główny bohaterowi może pomóc staremu Cajunowi w pozbyciu się grupy dzikusów zwanych Ludem Nocy (Night Folk). Na stronie informujemy kiedy odblokowywana jest misja, gdzie odnaleźć Cajunowi i jak dokładnie można mu pomóc.

Odblokowanie misji

Zagwarantowanie sobie możliwości rozegrania opisywanej misji nie jest proste, gdyż nie pojawi się ona od razu na mapie świata - Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zagwarantowanie sobie możliwości rozegrania opisywanej misji nie jest proste, gdyż nie pojawi się ona od razu na mapie świata. Główny bohater musi najpierw natrafić na Lud Nocy w trakcie jednego z przypadkowych spotkań.

Wyrusz nocną porą do zaznaczonego na obrazku obszaru Lagras, czyli do mokradeł zlokalizowanych na północ od Saint Denis. Natrafienie na ślady obecności Ludu Nocy może objawić się np. usłyszeniem dziwnych głosów, natrafieniem na osoby wyrzucające zwłoki do bagna czy odnalezieniem martwego konia.

1 - Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry
Po tym jak załączy się co najmniej jedno spotkanie dotyczące Ludu Nocy odszukaj znacznik misji w Bluewater Marsh, na północny-zachód od Lagras - miejsce to pokazują powyższe obrazki - Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po tym jak załączy się co najmniej jedno spotkanie dotyczące Ludu Nocy odszukaj znacznik misji w Bluewater Marsh, na północny-zachód od Lagras - miejsce to pokazują powyższe obrazki. Znacznik misji może pojawić się tylko nocą. Porozmawiaj z siedzącym przy ognisku Cajunem.

Pozbycie się dzikusów wokół chaty Cajuna

Starrzec Cajun poprosi głównego bohatera o pomoc w rozprawieniu się z dzikusami, którzy przebywają w pobliżu jego chaty na bagnach - Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Starrzec Cajun poprosi głównego bohatera o pomoc w rozprawieniu się z dzikusami, którzy przebywają w pobliżu jego chaty na bagnach. Wyrusz wraz z nim w to miejsce.

Po zbliżeniu się do chaty wyjmij broń i rozpocznij atakowanie dzikusów. Zdecydowana większość z nich używa broni białej, tak więc staraj się ich zabijać celnymi trafieniami zanim zbliżą się do bohatera. Niektórzy przeciwnicy mogą jednak używać łuków i to oni powinni ginąć jako pierwsi.

Po walkach wejdź na chwilę do chaty - Red Dead Redemption 2: Idealna noc - opis przejścia, mapa, porady - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po walkach wejdź na chwilę do chaty. Cajun ostrzeże o przybyciu kolejnych dzikusów. Wyjdź z budynku i rozpraw się z nimi. Tak samo jak wcześniej trzymaj ich na dystans i w pierwszej kolejności zabijaj wrogów używających łuków.

Starzec podziękuje za pomoc - otrzymasz od niego wartościowy złoty ząb (możesz go sprzedać u jednego z handlarzy) oraz perfekcyjnej jakości skórę piżmaka (Perfect Muskrat Pelt). Dodatkowo możesz przeszukać ciała dzikusów i zaopatrzyć się np. w maczetę.