Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Elias Green - Misje ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje misję, która dostępna jest dopiero po zaliczeniu epilogu, a dokładnie zadania Dochodowe zatrudnienie. Elias poszukiwany jest żywy bądź martwy. Za doniesienie go/jego zwłok na posterunek otrzymacie 90 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Eliasa Greena. Należy zlokalizować tę osobę i doprowadzić ją żywcem lub zawieźć jej ciało do aresztu w Blackwater. Nasz opis przejścia informuje jak odblokować misję łowcy nagród, gdzie ukrywa się Elias Green oraz jak można zachować się w trakcie spotkania ze zbiegiem.

Zlecenie to staje się dostępne dopiero podczas zaliczania epilogu kampanii, a konkretnie dopiero po ukończeniu głównego zadania epilogu zatytułowanego Dochodowe zatrudnienie (główny bohater pomaga w nim Sadie w złapaniu jednego ze zbiegów) - Red Dead Redemption 2: Elias Green - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Zlecenie to staje się dostępne dopiero podczas zaliczania epilogu kampanii, a konkretnie dopiero po ukończeniu głównego zadania epilogu zatytułowanego Dochodowe zatrudnienie (główny bohater pomaga w nim Sadie w złapaniu jednego ze zbiegów). Zaliczenie wspomnianej głównej misji odblokowuje kolejne, tym razem już nieobowiązkowe, kontrakty łowcy nagród.

Miejsce rozpoczęcia opisywanego kontraktu to areszt w miasteczku Blackwater. Zerwij plakat z tablicy ogłoszeniowej i wysłuchaj komentarza szeryfa, który powie więcej na temat zlecenia oraz przybliżonego miejsca ukrywania się Eliasa Greena i jego bandy.

Wyrusz do lokacji Tall Trees na zachód od Blackwater - Red Dead Redemption 2: Elias Green - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Wyrusz do lokacji Tall Trees na zachód od Blackwater. Musisz zająć się zbadaniem oznaczonego na mapie obszaru w lesie. Twoim zadaniem jest odnalezienie zniszczonego obozowiska. Użyj tu Orlego wzroku żeby odnaleźć ślady. Musisz za nimi podążać.

Ślady doprowadzą Cię do obozowiska bandytów - Red Dead Redemption 2: Elias Green - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Ślady doprowadzą Cię do obozowiska bandytów. Eliasa Greena rozpoznasz po tym, że ma założone nakrycie głowy ze skóry niedźwiedzia. Jeśli nie masz nic przeciwko temu żeby go zabić to od razu go zaatakuj. W przeciwnym razie ignoruj go podczas prowadzenia wymiany ognia i wyeliminuj jedynie towarzyszących mu innych bandytów.

Jeśli chcesz pojmać Eliasa Greena żywcem to musisz zbliżyć się do niego unikając przy tym jego ataków wykonywanych z użyciem łuku (skorzystaj z konia lub dobiegaj do kolejnych drzew) - Red Dead Redemption 2: Elias Green - Misje ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jeśli chcesz pojmać Eliasa Greena żywcem to musisz zbliżyć się do niego unikając przy tym jego ataków wykonywanych z użyciem łuku (skorzystaj z konia lub dobiegaj do kolejnych drzew). Najlepiej postrzelić go w nogę i następnie szybko użyć lassa żeby go złapać i związać.

Powróć do aresztu w Blackwater ze złapanym Eliasem Greenem lub z jego zwłokami. Nagroda za wykonanie zlecenia to 90 dolarów.