Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Piekło nie zna takiej furii - Solucja Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Uratowanie robotników to nie koniec zadań na wyspie w Red Dead Redemption 2. W misji Piekło nie zna takiej furii (Hell Hath No Fury) gang spotyka się z Herculem w fortecy Cinco Torres i odpiera atak, by utorować drogę ucieczki.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Piekło nie zna takiej furii to nazwa kolejnego zadania w grze Red Dead Redemption 2. Gang spotyka się z Hercule'em w fortecy Cinco Torres i odpiera atak, by utorować drogę ucieczki i bezpiecznie wrócić do Ameryki.

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji Okrucieństwo wyzwolone i Miły i dobroduszny despota - Red Dead Redemption 2: Piekło nie zna takiej furii - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Jak odblokować misję: Po zakończeniu misji "Okrucieństwo wyzwolone" i "Miły i dobroduszny despota".

Opis przejścia misji: To emocjonująca i widowiskowa misja. Udaj się na górę wieży i strzelaj do przeciwników, którzy atakują plażę. Po krótkim czasie, zbliż się do Hercule'a i pomóż mu ustawić armatę.

Biegnij teraz na dół i podnieś strzelbę, którą znajdziesz na skrzyni - Red Dead Redemption 2: Piekło nie zna takiej furii - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Biegnij teraz na dół i podnieś strzelbę, którą znajdziesz na skrzyni. Wyjdź na zewnątrz i strzelaj do wrogów, którzy będą w bardzo bliskim zasięgu. Po pewnym czasie dotrzesz do mostu i będziesz musiał zdecydować, jak rozstawić swoich sojuszników. Warto oddelegować kompanów na prawą stronę, gdyż z tamtej strony rozpocznie się natarcie.

Twoim zadaniem jest atakować łodzie, które chcą dobić do brzegu - Red Dead Redemption 2: Piekło nie zna takiej furii - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest atakować łodzie, które chcą dobić do brzegu. Staraj się celować w głowy wrogów - aby zdobyć złoty medal, nie możesz pozwolić, by cztery łodzie dotarły do brzegu. Manewruj między obiema stronami mostu i zabijaj kolejnych wrogów.

Po strzelaninie, biegnij z Heruclem na górę wieży - Red Dead Redemption 2: Piekło nie zna takiej furii - Solucja - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Po strzelaninie, biegnij z Heruclem na górę wieży. Musisz wycelować armatą tak, by zniszczyć wrogi okręt. Zadanie nie jest zbyt skomplikowane, choć warto celować ciut wyżej, gdyż pociski będą opadać. Po zatopieniu statku, misja zakończy się sukcesem.

Jak zdobyć złoty medal w misji Piekło nie zna takiej furii?

  • Powstrzymaj 4 łodzie przed dotarciem na brzeg - Musisz sprawnie atakować kolejne łodzie. Staraj się celować w głowy wrogów i zatrzymać w szczególności wioślarzy.
  • Zniszcz okręt, nie chybiając ani razu - Celuj ciut ponad góry pokład, a strzały dotrą do celu.
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70% - Podobnie jak w innych misjach RDR2, musisz precyzyjnie oddawać kolejne strzały.