Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Dead Redemption 2: Ellie Anne Swan - Zadania ścigania zbiegów Red Dead Redemption 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Red Dead Redemption 2 opisuje dotarcie do kobiety zwanej czarną wdową. Za dowiezienie jej całej i zdrowiej do posterunku otrzymacie 25 dolarów.

Ostatnia aktualizacja: 9 września 2022

Na stronie znajduje się opis misji ścigania zbiegów dotyczącej odnalezienia Ellie Anne Swan. Należy zlokalizować tę osobę i doprowadzić ją żywcem do aresztu w Valentine. Nasz opis przejścia informuje gdzie ukrywa się Ellie Anne Swan i jak pojmać "czarną wdowę" bez zabijania jej.

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając areszt w Valentine i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian - Red Dead Redemption 2: Ellie Anne Swan - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Kontrakt łowcy nagród możesz odebrać odwiedzając areszt w Valentine i sprawdzając plakat wiszący na jednej ze ścian. Szeryf Malloy przekaże dodatkowe informacje na temat listu gończego. Musisz wyruszyć w pobliże wodospadu Cumberland Falls zlokalizowanego na zachód od miasta.

Kryjówkę Ellie Anne Swan pokazuje dołączony obrazek - jest to mała jaskinia sąsiadująca z rzeką i wodospadem.

Atak z zaskoczenia nie jest wskazany, gdyż towarzyszący Ellie mężczyzna otworzy ogień do bohatera - Red Dead Redemption 2: Ellie Anne Swan - Zadania ścigania zbiegów - Red Dead Redemption 2 - poradnik do gry

Atak z zaskoczenia nie jest wskazany, gdyż towarzyszący Ellie mężczyzna otworzy ogień do bohatera. Bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że Ellie zabije adoratora i rzuci się z nożem na Arthura. Pamiętaj, że musisz ją pojmać żywcem, tak więc nie używaj broni palnej. Najlepiej szybko skorzystać z lassa i uwięzić ją zanim zbliży się do Arthura. Możliwy jest też scenariusz, że kobieta rozpocznie ucieczkę. W takiej sytuacji doścignij ją pieszo lub konno i również użyj lassa.

Zwiąż złapaną kobietę, umieść ją na koniu bohatera i powróć do aresztu z zamiarem umieszczenia jej w cali. Nagroda za złapanie Ellie Anne Swan to niestety zaledwie 25 dolarów.